Przewidywany skład Milanu na Genoę według Sky:

Przewidywany skład Milanu na Genoę według Sky:

Milan (1-4-3-3): G.Donnarumma; Calabria, Romagnoli, Musacchio, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bakayoko; Suso, Higuain, Bonaventura

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Pomoc tak trochę wygląda mało ofensywnie, ale widać ze Gattuso boi się żeby Krzyś Piątek nam nie naładował jak Lecce ;v
 • avatar
  waski22
  Ja bym chciał, żeby w tym sezonie zagrali 4-2-3-1. W obronie Rodriguez-Romagnoli-Caldara/Musacchio-Conti, wyżej: Bakayoko-Kessie, przed nimi: Bonaventura-Hakan-Suso, i Gonzalo z przodu.
 • avatar
  MK92
  W tej chwili taki skład to optimum, uwzględniając oczywiście absencję Calhanoglu. Laxalt, Castillejo i Caldara w odwodzie też wyglądają dużo lepiej niż ci, którymi mogliśmy rotować w zeszłym sezonie. Jest postęp.
 • avatar
  GiveMeReason
  Ciekawe jak Gattuso zachowa się z obroną, nadal będzie stawiał na duet Romagnoli - Musacchio/Caldara , czy zacznie rotować. Moim zdaniem sezon zaczniemy z Romkiem i Musacchio trenują razem od ponad roku więc tragedii być nie powinno.
 • avatar
  kondiacm
  Powodzenia z Kessie na defensywnym w 4-2-3-1. To jest idealny pół skrzydłowy bo można go zobaczyć w akcji ofensywnej. Umie grać w obronie jak i ataku. Formacja pomocy z Bakayoko, Biglią i Kessie to właśnie zbalansowana opcja. Każdy się uzupełnia bo z Jackiem wyglądało to różnie.