O zimowym mercato okiem Sky Sport

O zimowym mercato okiem Sky Sport

Sky Sport postanowiło przyjrzeć się potencjalnym działaniom Milanu podczas najbliższej kampanii transferowej. Poniżej prezentujemy stanowisko włoskiej telewizji w tej sprawie.

- Fenerbahce jest zainteresowane Ricardo Rodriguezem. Turecki zespół chciałby wypożyczyć Szwajcara. Rossoneri mogą wyrazić zgodę na odejście zawodnika tylko na zasadzie transferu definitywnego.

- Milan daje czas Zlatananowi Ibrahimoviciowi do Wigilii na przedstawienie swojego stanowiska odnośnie przyszłości. Jeśli Szwed tego nie zrobi, zespół Il Diavolo ma skupić się na innych celach transferowych. Decydujące spotkanie na linii Milan-Raiola w sprawie 38-latka odbędzie się przed świętami.

- kilka klubów z Premier League wyraziło zainteresowanie Franckiem Kessie. Jeśli pomocnik odejdzie w styczniu, Rossoneri mają skupić się na pozyskaniu nowego, defensywnego pomocnika. Taki ruch może oznaczać, że Ismael Bennacer może zostać przesunięty na pozycję mezzali.

Komentarze

 • avatar
  sheva7acm
  rr i kloc out.. byloby super
 • avatar
  co ma odejscie Kessiego do przesuniecia Bennacera na mezzale? Kessie to nie jest mezzala, a taki falszywy defensywny pomocnik jak Gattuso czy Di Livio, tzw. zolnierzyk. Kessie powinien zostac w Milanie, dalej jestem tego samego zdania.
  .
  kwestia registy to odrebny problem. Bennacer moze byc mezzala, ale powinien sie pojawic regista za 40-60 mln euro. taki wydatek ma szanse sie zwrocic.