O wygasających umowach okiem LGdS

O wygasających umowach okiem LGdS

La Gazzetta dello Sport zabrała głos w sprawie umów niektórych zawodników Milanu. Oto, co włoski dziennik miał do powiedzenia.

Gianluigi Donnarumma:

Na ten moment nie zaplanowano żadnego spotkania z Mino Raiolą w sprawie 21-latka. Rossoneri chcieliby przedłużyć umowę ze swoim bramkarzem. Problem jednak wciąż leży w klauzuli, którą chce wpisać jego agent. 

Pepe Reina:

Umowa 37-latka wygasa w przyszłym roku. Doświadczony bramkarz zastanawia się nad swoją przyszłością i wkrótce spotka się z kierownictwem Milanu, aby wspólnie podjąć decyzję. Hiszpan ma 3 możliwości: wypełnić swój kontrakt i pozostać zmiennikiem Gianluigiego Donnarummy, rozwiązać swój kontrakt i dołączyć do innego zespołu na zasadzie wolnego transferu lub udać się na roczne wypożyczenie i w przyszłym roku wybrać nowego pracodawcę na własną rękę.

Hakan Calhanoglu:

Po 15. sierpnia, do Mediolanu powinien przyjechać agent Turka, Gordon Stipić, aby omówić przyszłość swojego klienta. Na ten moment obie strony wyrażają chęć kontynuowania współpracy.

Zlatan Ibrahimović:

Przedłużenie umowy z 38-latkiem jest priorytetem dla Milanu. Rossoneri są optymistycznie nastawieni do całej sprawy. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, ostateczne porozumienie powinno zostać osiągnięte do połowy tego miesiąca. 

Komentarze