O urazach Biglii słów kilka

O urazach Biglii słów kilka

Milannews.it postanowił przyjrzeć się dotychczasowym kontuzjom Lucasa Biglii.

Do tej pory Argentyńczyk doznał 7 urazów, z czego 5 miało charakter mięśniowy. Od kiedy 33-latek jest zawodnikiem Milanu, stracił 33 spotkania na leczenie wszelkiego rodzaju urazów co stanowi około 34 % wszystkich możliwych spotkań, w których teoretycznie mógł zagrać pomocnik.

Do tej pory Biglia rozegrał 63 spotkania w ekipie Rossonerich i spędził na boisku 4662 minuty. W tym czasie zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty. Umowa Argentyńczyka z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku, na mocy której zarabia około 3,5 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Te statystyki jasno pokazują, że transfer Biglii to kompletny niewypał, jednak nie zapominajmy też o tym, że w 2017 roku, gdy przechodził z Lazio do Milanu, był uznawany za jednego z lepszych registów we Włoszech.
  • avatar
   Pato
   Przede wszystkim, zarabia za dużo żeby siedziec na ławce lub w szpitalu, skoro do pierwszej jedenastki się już nie łapie (słusznie). Nic mu nie ujmująć, powinien być jednym z pierwszych do odejscia... Milanowi brakuje środkowego pomocnika jak wody, a Bennacer narazie wypada też średnio, sam pomocy nie opanuje.
 • avatar
  Veer
  Czy autor może nie tytułować każdego newsa tym durnym "słów kilka"?
 • avatar
  kusniak90
  Biglia po sezonie odejdzie, więc nie ma co rozprawiać za wiele na jego temat.
 • avatar
  Kamilo
  Na szczęście pan "Forza Lazio" tylko do czerwca będzie w tym klubie. Zwolni nam się 3.5mln w pensji to można będzie poszukać jakiegoś lepszego grajka z nieco wyższym kontraktem.
 • avatar
  Paolo03
  Kolejny nie wypał...