O umowach w Milanie wg Di Marzio

O umowach w Milanie wg Di Marzio

Gianluca Di Marzio zabrał głos w sprawie przyszłości Hakana Calhanoglu i Gianluigiego Donnarummy. Oto, co włoski dziennikarz miał do powiedzenia.

- Hakan Calhanoglu - kwestią tygodni jest spotkanie z otoczeniem piłkarza w sprawie nowej umowy. Turek chciałby kontynuować swoją przygodę z zespołem Il Diavolo.

- Gianluigi Donnarumma - Włoch chce zostać w Milanie. Przyszłość 21-latka zależy od Mino Raioli, który preferuje przedłużenie umowy o 12 lub 24 miesiące. Rossoneri będą musieli przedstawić odpowiednią ofertę nowej umowy, aby przekonać agenta piłkarskiego do zatrzymania Donnarummy w Milanie.

Komentarze

 • avatar
  taurus-95
  Znowu będą problemy z grubym pewnie :/
  • avatar
   smigacz90
   Nie rozumiem, jak może umowa zależeć od Raioli. Skoro chce zostać to niech podpisze i tyle. Powinien samodzielnie podejmować decyzję,
 • avatar
  Kamilo
  Przedłużenie umowy z Gigio o 24 miesiace moge jeszcze zrozumiec, ale o 12 to jest nonsens. Za rok znow będziemy negocjować z grubym, bo będzie taka potrzeba. Wiadomo, że projekt Milanu to nadal wielka niewiadoma, ale w końcu są podwaliny, żeby zbudować zespół na miarę awansu do LM.