O Rangnicku w Milanie okiem włoskich mediów

O Rangnicku w Milanie okiem włoskich mediów

Milannews.it i Il Giornale zabrali głos w sprawie możliwego dołączenia Ralfa Rangnicka do Milanu. Oto, co wspomniane źródła miały do powiedzenia.

Milannews.it:

Niemiec został wybrany przez Gordona Singera i Ivana Gazidisa na nowego pracownika Milanu (nowy trener oraz klubowy działacz). Zatrudnienie 61-latka może wiązać się z zatrudnieniem 18-20 jego współpracowników, którzy mieliby działać w klubie oraz Milanello. CEO Milanu jest gotów spełnić oczekiwania Rangnicka w tej materii. 

Il Giornale:

Ivan Gazidis nie jest zadowolony z zachowania Ralfa Rangnicka, który swoimi ostatnimi wypowiedziami zraził do siebie część pracowników Milanu, a przede wszystkim Paolo Maldiniego. Agent Niemca, Marc Kosicke w imieniu swojego klienta przeprosił za całe zajście.

Komentarze

  • avatar
    kusniak90
    Ja czekam na niego i liczę, że podpisze tą umowę. Ogólnie nie rozumiem zdziwienia, że gość chce sprowadzić tutaj swoich współpracowników plus mieć pełną kontrolę nad tym kogo sprowadza do gry. Czuję, że Rangnick jest kimś, kto jest w stanie zrobić w Milanie wielkie rzeczy o ile da mu się swobodę w działaniu. Na pewno nie zrobi tego w rok i cudów nie ma, ale w 2-3 sezony jesteśmy w stanie wrócić na szczyt nie tylko we Włoszech ale być może także w Europie.