O przyszłości Romagnolego słów kilka

O przyszłości Romagnolego słów kilka

Alfredo Pedulla postanowił przyjrzeć się najbliższej przyszłości obecnego kapitana ekipy Rossonerich.

Jak dowiedział się włoski dziennikarz, kilka tygodni temu, w Casa Milan doszło do spotkania pomiędzy przedstawicielami zespołu Il Diavolo, a nowym agentem zawodnika, Mino Raiolą. Tematem rozmów była możliwość przedłużenia współpracy między stronami. Przedstawiciel piłkarza chciałby, aby jego klient otrzymał nowy kontrakt, który miałby obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku i na mocy którego miałby zarabiać 4,5 mln euro netto za sezon. Na chwilę obecną Romagnoli ma ważną umowę do 30 czerwca 2022 roku, dzięki której co sezon pobiera z klubowej kasy kwotę 3,5 mln euro netto. Ostatnie negocjacje w sprawie nowej umowy zostały jedynie zainicjowane, ale nie można wykluczyć, że w najbliższym czasie obie strony wrócą do rozmów. 

Alfredo Pedulla dodaje, że jeśli Milan chce zatrzymać swojego kapitana, musi podjąć odpowiednie kroki, albowiem inne kluby obserwują sytuację reprezentanta Włoch. Obrońca ekipy Rossonerich znajduje się na celowniku m.in. FC Barcelony i Atletico Madryt. W ostatnich miesiącach oba kluby prosiły o szczegółowe informacje w sprawie młodego defensora. Jak dowiedział się włoski żurnalista, oba zespoły mogą powalczyć latem przyszłego roku o podpis 24-latka.

Komentarze

  • avatar
    Gila11
    Niestety Romek zatrzymał się w rozwoju, ale to po prostu kwestia tego, że w Milanie nie jest w stanie się obecnie rozwijać. Jeśli u nas nic się nie zmieni to transfer byłby dla niego obiektywnie dobrym rozwiązaniem.