O przyszłości Higuaina okiem mediów

O przyszłości Higuaina okiem mediów

Mediaset i Sky postanowiły zabrać głos w sprawie Gonzalo Higuaina. Oto, co wspomniane telewizje miały do powiedzenia odnośnie Argentyńczyka:

Mediaset:

Juventus nie ma nic przeciwko transferowi Higuaina do Chelsea. Bianconeri wierzą, że ekipa The Blues wykupi Argentyńczyka bez większych problemów.


Luca Marchetti, Sky Sport:

Nie sądzę, aby ta transakcja doszła do skutku. Chelsea wyraża zainteresowanie piłkarzem, ale Milan nie chce się go pozbywać w trakcie sezonu. Sytuacja może się zmienić w przypadku decyzji Higuaina o zmianie otoczenia w zimie. 

Komentarze

 • avatar
  Cleaver
  Jezu, jak w ogóle mozna myślec, zeby wymienić Higuaina na Morate.
  To nie w nim leży problem. Nie wierze, ze wszyscy to wiedza, tylko nie zarząd Milanu...
  • avatar
   Dave1986
   Właśnie, że problem leży w nim!! Widziałeś co dzisiaj marnował? Powiedz mi czy Piątek ma wirtuozów w linii pomocy że strzelił tyle bramek? Może "stary" Quagliarella ma świetnych asystentów?
   Dzisiaj rozjebała mi konstrukcje jedna sytuacja a mianowicie: cipita oddaje strzał, który zostaje zablokowany. Odwraca się i narzeka zamiast biegnąć po piłkę i walczyć! Kto po nią pobiegł? Cutrone. Chłopak walczy, nie ma dla niego straconych piłek a Argentyńczyk chyba sobie myśli, że rywale będą mu się odsuwać z linii strzału