O przyszłości Abate i Zapaty słów kilka

O przyszłości Abate i Zapaty słów kilka

La Gazzetta dello Sport i Milannews.it zabrały głos w sprawie przyszłości Ignazio Abate i Cristiana Zapaty, którym latem wygasają umowy z Milanem. Oto, co wspomniane wyżej źródła miały do powiedzenia.

La Gazzetta dello Sport:

Milan nie odnowi kontraktów z Ignazio Abate i Cristianem Zapatą. 

Milannews.it:

Wiele wskazuje na to, że Cristian Zapata zakończy swoją przygodę z ekipą Rossonerich po zakończeniu obecnego sezonu. Rossoneri zaoferowali piłkarzowi roczną umowę, na mocy której miałby zarabiać tyle samo, co obecnie czyli 1,7 mln euro netto za sezon. Kolumbijczyk oczekiwał dwuletniego kontraktu, na co zespół Il Diavolo nie wyraził zgodę. Ostatnie konkretne rozmowy w tej sprawie miały miejsce w styczniu. Do tej pory nie doszło do żadnych kontaktów między stronami.

Komentarze

 • avatar
  Kamilo
  Obu zostawic trzeba. Nie stac nas na jakościowe zastępstwo, a zarówno Abate jak i Zapata, jak musieli grać to prezentowali solidny poziom w tym sezonie.
 • avatar
  revan7
  Błąd, obydwaj to solidni grajkowie na rezerwe
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Powinni zostać
 • avatar
  MK92
  Szkoda, bo przez dekadę człowiek przywiązał się już do Abate, a przez 7 lat do Zapaty. Obaj panowie byli w ostatnim czasie gwarancją stabilności w odwodzie, ale prędzej czy później rozstanie nadejść musiało.