O możliwych zmianach w zarządzie Milanu słów kilka

O możliwych zmianach w zarządzie Milanu słów kilka

Poniżej prezentujemy jak włoskie media widzą możliwe roszady w kierownictwie ekipy Rossonerich w związku z przybyciem nowego właściciela do zespołu Il Diavolo.

La Gazzetta dello Sport:

 Nowym prezydentem Milanu będzie bliski współpracownik funduszu Elliott, Paolo Scaroni albo syn właścicieli wspomnianej instytucji, Gordon Singer. Obecny zarząd ekipy Rossonerich opuści Yonghong Li, jego partner biznesowy, David Han Li oraz Bo Lu. Zostaną oni zastąpieni przez ludzi z Elliottu. 

Milano Finanza:

 Marco Fassone może przestać sprawować funkcję CEO Milanu. Elliott nie widzi dla niego miejsca w nowym zarządzie. Ostateczna decyzja w  tej sprawie zapadnie po dzisiejszym spotkaniu w Londynie, która właśnie trwa. 

Mediaset:

Nie ma żadnego potwierdzenia co do możliwego powrotu Paolo Maldiniego do Milanu. Podobnie sprawa ma się co do obecnego CEO AS Romy, Umberto Gandiniego, który w przeszłości współpracował z ekipą Rossonerich. 


Komentarze

 • avatar
  adamos
  Maldini pewnie za Mirabelliego, Fassone zostanie bądź za niego Gandini a za niewidzialnego Chińczyka syn Elliotta - pewnie tak będzie...
  • avatar
   MK92
   Dokładnie tak samo to widzę. Fassone się prześlizgnie jako dyrektor generalny. Ostatecznie wszystko poznamy 21 lipca.
  • avatar
   JJay
   Mimo wszystko, lepiej żeby sobie Maldiniego odpuścili i nie dawali mu tak poważnego stanowiska, gdy ten nie ma większego doświadczenia.