O możliwych transferach Milanu okiem LGdS

O możliwych transferach Milanu okiem LGdS

La Gazzetta dello Sport zabrała głos w sprawie możliwych ruchów transferowych Milanu podczas najbliższej kampanii transferowej. Oto, co włoski dziennik miał do powiedzenia.

Pomoc:

Milan rozgląda się za partnerem dla Ismaela Bennacera. Wśród kandydatów jest Tiemoue Bakayoko (AS Monaco/Chelsea) i Florentino Luis. Benfica oczekuje za Portugalczyka minimum 40 mln euro. Portugalski klub oczekuje jedynie gotówki za swojego podopiecznego i chciałby pozyskać Lucasa Paquetę w oddzielnej transakcji. 

Atak:

Niezależnie od decyzji Zlatana Ibrahimovicia, Milan chce pozyskać latem nowego napastnika. Wśród kandydatów jest m.in. Luka Jović i Arkadiusz Milik. W przypadku Serba, mało prawdopodobny wydaje się być transfer definitywny zawodnika. Rossoneri mogą zaoferować wypożyczenie piłkarza z opcją/obowiązkiem wykupu. Jeśli chodzi o Polaka to Napoli oczekuje za niego 40 mln euro. Zespół Il Diavolo może zaoferować kartę Francka Kessie w ramach rozliczenia za 26-latka.

Komentarze

  • avatar
    KAKA22
    No środek Bennacer-Bakayoko byłby kozacki. Kessiego można oddać, chyba przez ani jeden sezon nie pokazał swojego „ukryteg potencjału”.
  • avatar
    MARCO VAN BASTEN
    Tonalli w interze?!?