O możliwych roszadach w Milanie okiem LGdS

O możliwych roszadach w Milanie okiem LGdS

La Gazzetta dello Sport postanowiła zabrać głos w sprawie możliwych zmian w Milanie przed rozpoczęciem nowego sezonu. Oto, co włoski dziennik miał do powiedzenia

- Ivan Gazidis - obecny CEO Milanu cieszy się zaufaniem właścicieli Milanu i powinien kontynuować swoją pracę w klubie z via Aldo Rossi.

- Paolo Maldini - przyszłość 51-latka w Milanie wciąż nie jest pewna. Elliott i Ivan Gazidis próbują przekonać legendę ekipy Rossonerich do pozostania w klubie. Na ten moment 

wszystko jest możliwe i nie można niczego wykluczyć odnośnie Maldiniego.

- Frederic Massara - dyrektor sportowy zespołu Il Diavolo nie może czuć się bezpieczny o swoje obecne stanowisko. Ostateczna decyzja w sprawie przyszłości byłego działacza AS Romy zapadnie pod koniec sezonu. 

- Hendrik Almstadt - bliski współpracownik Ivana Gazidisa może awansować w hierarchii. Jeśli Frederic Massara opuści szeregi Milanu, Niemiec może zostać nowym dyrektorem sportowym. 

- Ralf Rangnick - do końca miesiąca może dojść do ustalenia szczegółów co do pracy 61-latka na San Siro. Niemiec może otrzymać 75 mln euro do zagospodarowania podczas letniego mercato. 

Komentarze

  • avatar
    Trzymam kciuki za Rangnicka. Zróbmy wreszcie coś żeby wyjść z tego dołka, bo jak patrzę na odnoszący sukcesy inter to mi gula w gardle staje.