O mercato Milanu okiem Sportitalia

O mercato Milanu okiem Sportitalia

Sportitalia postanowiło przyjrzeć się działaniom Milanu podczas najbliższej kampanii transferowej, ale także o możliwym ruchom podczas letniego mercato.. Oto jak one prezentują:

Zlatan Ibrahimović (Los Angeles Galaxy)

Rozmowy na linii Ibra-Milan utknęły na razie w martwym punkcie. Negocjacje nie są tak zaawansowane jakby się mogło wydawać. Na razie Szwed jest bliżej pozostania w Los Angeles Galaxy aniżeli transferu do zespołu Il Diavolo.


Ciro Immobile (Lazio):

Milan poszukuje napastnika. Jedną z opcji jest Ciro Immobile, ale jego transfer w zimie jest niemożliwy w realizacji. Bardziej prawdopodobne wydają się być rozmowy między stronami podczas letniego mercato.


Sergej Milinković-Savić (Lazio):

Kierownictwo Milanu spróbuje wystosować ofertę za Serba po 1 lipca.


Cesc Fabregas (Chelsea):

Ekipa Rossonerich spróbuje zakontraktować Hiszpana już w styczniu. Chelsea nie zamierza oddawać 31-latka za darmo, ale może pójść na pewne ustępstwa w szczególności, kiedy znajdzie następcę dla Fabregasa


Stefano Sensi (Sassuolo):

Włoch jest jedną z alternatyw dla Cesca Fabregasa.


Daniele Baselli (Torino):

W przyszłym tygodniu może pojawić się oferta ze strony Milanu za pomocnika ekipy Il Toro.


Andrea Bertolacci (AC Milan):

Pomocnik klubu z via Aldo Rossi jest coraz bliżej powrotu do Genoi. Transfer 27-latek jest możliwy podczas zimowego mercato. Umowa Włocha wygasa w czerwcu przyszłego roku.

Komentarze

  • avatar
    Na ten moment nic nowego, ale może ktoś zarzuci coś ze źródeł insiderskich ?
  • avatar
    Jaca
    Dla mnie: doświadczony środkowy obrońca, dwóch pomocników w tym co najmniej jeden który wreszcie zacznie kreować grę, środkowy napastnik i na spokojnie jesteśmy w TOP4.