O mercato Milanu okiem Di Marzio

O mercato Milanu okiem Di Marzio

Gianluca Di Marzio postanowił zabrać głos w sprawie działań Milanu przed rozpoczęciem letniego okienka transferowego. Oto, włoski żurnalista miał do powiedzenia

- PSG prowadzi negocjacje z Milanem w sprawie Gianluigiego Donnarummy. Rossoneri chcieliby włączyć w transakcję Alphonse'a Areolę

- Lucas Torreira jest priorytetem transferowym dla Milanu. Pomimo dzisiejszej deklaracji dla El Pais, Urugwajczyk chciałby dołączyć do ekipy Rossonerich. Problem jednak w tym, że Anna niechętnie podchodzi do sprzedaży 23-latka, przez co ewentualny transfer piłkarzy na San Siro jest na ten moment skomplikowany. Zespół Il Diavolo ma wkrótce zaproponować ekipie The Gunners wypożyczenie piłkarza z obowiązkiem wykupu za 35 mln euro.

- na chwilę obecną najbliżej dołączenia do Milanu jest Theo Hernandez. Negocjacje pomiędzy Milanem i Realem Madryt przebiegają bardzo dobrze i zmierzają do finalizacji. Atutem zespołu Il Diavolo jest wola piłkarza, który jest zafascynowany projektem klubu z via Aldo Rossi.

Komentarze

 • avatar
  fett85
  Torreira to fajny pomysł, ale sprzedaż Donnarummy uważam za chybiony całkowicie. Wiem, że sporo osób chętnie młodego bramkarza by się pozbyło, ale to czysta głupota sprzedawać tak młodego i cennego zawodnika. Theo Hernandez to dla mnie zagadka, w którą nie wiem czy bym się pakował.
 • avatar
  MK92
  Tu jest dylemat, bo spory wpływ pieniędzy tego lata jest nam potrzebny, ale za Donnarummę to powinniśmy oczekiwać znacznie więcej niż proponuje PSG. Nie możemy jednak przesadzić w drugą stronę, bo chciwy dwa razy traci i potem nie zarobimy na nikim potrzebnych nam pieniędzy.
 • avatar
  Sapere_aude
  Donnarumma 50?
  Benfica gościa po jednym udanym sezonie sprzedaje za ponad 100

  Ucz się, zarząd