O kandydatach do zastąpienia Gattuso ciąg dalszy

O kandydatach do zastąpienia Gattuso ciąg dalszy

Pomimo doniesień ze strony Milannews.it i Gianluki Di Marzio, według których pozycja Gennaro Gattuso w Milanie nie jest zagrożona, Il Messaggero postanowiło przyjrzeć się kilku nazwiskom, które w ostatnim czasie są łączone z ekipą Rossonerich.

Arsene Wenger i Roberto Donadoni: 

Obaj trenerzy nie są brani pod uwagę przez obecne kierownictwo zespołu Il Diavolo. Zdaniem włoskiego zarządu, wspomniani szkoleniowcy nie pasują do ich wizji prowadzenia drużyny

Antonio Conte:

 Sprowadzenie Włocha na San Siro byłoby kosztowną operacją. W Chelsea zarabiał on około 7,5 mln euro netto za sezon i raczej nie zrezygnowałby z takich zarobków.

Komentarze

 • avatar
  bananowy
  Jak dla mnie póki co conte to jedyna opcja mimo że droga
 • avatar
  Tomekp
  To wyrzucić 3 piłkarzy zarabiających po ok. 2 mln - Bertolacci, Borini, Montolivo i będzie na trenera. Po chu... nam taki szrot , od czego są Maldini i Leonardo ? Widać u nas byli piłkarze to nie tylko zmora ławki trenerskiej ale także i zarządu, bo na razie ich działania i wypowiedzi są na poziomie trenowania zespołu przez Gattuso.
 • avatar
  MK92
  Najbardziej chciałbym Conte, ale też nie rozumiem tej logiki, która sprawia, że niektórzy kategorycznie odrzucają kandydaturę tak doświadczonego i uznanego trenera, jakim jest Wenger. Dla lepszego zobrazowania przypomnę tylko, że francuski trener pokonał w marcu br. Gattuso aż 5:1.