O kandydatach do wzmocnienia pomocy według LGdS

O kandydatach do wzmocnienia pomocy według LGdS

La Gazzetta dello Sport wypowiedziała się na temat możliwych zmian w pomocy ekipy Rossonerich na przyszły sezon. Oto, co włoski dziennik miał do powiedzenia.

- Tiemoue Bakayoko:

Pomimo trwających negocjacji na linii Milan-Chelsea, sytuacja zawodnika nie uległa zmianie - The Blues oczekują minimum 20 mln euro, zaś Rossoneri mogą zaoferować 15 mln euro. W przyszłym tygodniu negocjacje mogą zostać odblokowane. 

- Matteo Pessina:

Na ten moment rozmowy w sprawie Włocha stanęły w martwym punkcie - Milan wycenia piłkarza na 12 mln euro, zaś Atalanta na 20 mln euro. La Dea wydaje się być niezainteresowana zatrzymaniem 23-latka. Milan otrzyma 50 % kwoty z następnego transferu i może to wykorzystać, aby pozyskać piłkarza za połowę ceny. 

- Florentino Luis:

Benfica oczekuje minimum 30 mln euro za swojego wychowanka. Milan wolałby pozyskać Portugalczyka w ramach rocznego lub dwuletniego wypożyczenia z opcją wykupu lub jego obowiązkiem. 

- Tommaso Pobega:

Milan odrzucił oferty m.in. Sassuolo i Hellasu za 21-latka. Zespół Il Diavolo chciałby zatrzymać wychowanka w swoich szeregach i uczynić go zmiennikiem dla Francka Kessie. 

Komentarze

  • avatar
    Jachu1899
    Pobega i Brescianni niech zostaną, Maldini na wyp do Monzy ;)