O działaniach Milanu przed mercato okiem włoskich mediów

O działaniach Milanu przed mercato okiem włoskich mediów

Poniżej prezentujemy stanowisko włoskich mediów w sprawie potencjalnych działań Milanu przed rozpoczęciem letniego mercato.

Fabrizio Romano:

Milan wciąż myśli o Dusanie Vlahoviciu i Lucasie Torreira, aczkolwiek nie są to priorytety dla klubu z via Aldo Rossi. 

Jeśli chodzi o Bakayoko to wyraża on chęć powrotu do Milanu. Na razie nie rozmawiano o obniżeniu zarobków 25-latka, ale zawodnik nie powinien mieć z tym problemów. Chelsea preferuje transfer definitywny zawodnika (tańsza opcja), aniżeli wypożyczenie na jakichkolwiek warunkach. Wypożyczenie z opcją wykupu może kosztować nawet +33 mln euro: wypożyczenie za 3 mln euro, płatne od razu i +30 mln euro za wykup karty. Oba kluby rozmawiają ze sobą przez pośredników. W najbliższych dniach będą kontynuowane rozmowy.

Gianluca Di Marzio:

Dzisiaj powinno dojść do kolejnego spotkania na linii Milan-Torino w celu odblokowania negocjacji w sprawie Ricardo Rodrigueza. Klub z Turynu chce znacznego rabatu za kartę 27-latka. 

La Gazzetta dello Sport:

Pomimo zainteresowania ze strony Milanu i Interu, Fiorentina niechętnie podchodzi do sprzedaży Nikola Milenkovicia. Fiołki pracują nad przedłużeniem umowy z Serbem. Oferta rzędu 35-40 mln euro może doprowadzić do odejścia obrońcy tego lata. 

Ekipa z Florencji wolałaby udzielił zgody na odejście Milenkovicia w przyszłym roku i za około 45-50 mln euro.

Komentarze

  • avatar
    Krzychu
    Jeśli Torino chce znaczącego rabatu na RR to my poprosimy już teraz znaczący rabat na Garbusa.
    Swoją drogą prezesi klubów w Serie A zawsze byli zabawni ale przez tego koronawirusa zrobiło się jeszcze ciekawiej, do ADLa i Cairo dołącza trochę świeży ale widać, że równie ciekawy śmieszek Commisso.
    Co prawda żaden z nich nie jest tak zabawny jak duet z Monzy ale na miano takiej legendy trzeba pracować latami