Najgorszy start sezonu od 6 lat

Najgorszy start sezonu od 6 lat

Milan nie może zaliczyć obecnej kampanii do udanych. Do tej pory Rossoneri zdobyli tylko 6 oczek po 5 kolejkach włoskiej Serie A.

Po raz ostatni zespół Il Diavolo zdobył podobną zdobycz punktową w sezonie 2013/2014. Wówczas podopieczni Massimiliano Allegriego mieli na swoim koncie 5 punktów po 5 kolejkach. Ostatecznie Milan zakończył tamten sezon na ósmym miejscu.

Komentarze

 • avatar
  groszek
  G***o prawda. W zeszłym sezonie po 6 kolejkach (tj po 5 meczach bo pierwsza kolejka była przełożona) też mieliśmy 6 pktów (zwycięstwo z Romą, remisy z Cagliari, Empoli i Atalantą i porażka z Neapoli). Jak dla mnie to raczej wszystko wszystko po staremu - zero progresu.
  • avatar
   Jacubinho7
   Trochę kultury, w oborze nie jesteś. Jeśli nie zgadzasz się z czyimś newsem to można to normalnie napisać, a nie jak prostak. W tego typu zestawieniach nie uwzględnia się przesuwania kolejek, więc news jest jak najbardziej rzetelny. Pierwsza kolejka to pierwsza kolejka, a nie trzynasta.
 • avatar
  BIELU
  Niech ktoś mi wytłumaczy ten chory pomysł "taktyczny" Giampaolo, w którym w każdym meczu Donnarumma wznawia grę z uporem podając piłkę do zawodnika na 16, stojącego tyłem do placu gry? Każda ta sytuacja capi straconą piłką i ledwo się udaje z tego wyjść.