Musacchio: Niezależnie od wszystkiego stanowimy silną i zjednoczoną grupę

Musacchio: Niezależnie od wszystkiego stanowimy silną i zjednoczoną grupę

Mateo Musacchio wypowiedział udzielił wywiadu dla Sky i Milan TV. Oto, co obrońca Milanu miał do powiedzenia.

O meczu z Bologną:

Po kilku dobrych tygodniach w końcu odnieśliśmy zwycięstwo. To nie było łatwe spotkanie, ale z pewnością zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Zwycięstwo daje nam siłę, aby stawić czoła Fiorentinie. Pojedziemy tam, aby wygrać i zdobyć trzy punkty, które są dla nas fundamentalne.

O Fiorentinie:

Może i są w trudnym momencie, ale to dobry zespół, który posiada świetnych zawodników. Musimy zachować pełną koncentrację w tym meczu. Musimy wykonać nasz obowiązek jakim jest zwycięstwo w tym spotkaniu. Musimy dać z siebie 100%. Aby odnieść sukces, potrzebujemy gry w obronie, ponieważ wszystko opiera się na solidnej obronie.

O zespole:

Ostatnio nie radzimy sobie zbyt dobrze, ale każdy z nas ma w sobie wielką pasję i wykazuje się profesjonalizmem. Nasze głowy muszą myśleć tylko o sobotnim meczu z Fiorentiną. Dopiero po tym spotkaniu będziemy mogli zwrócić naszą uwagę na coś innego.

Stanowimy grupę, która bardzo ciężko pracuje. Każdy z nas ma wielkie pragnienie zwycięstwa i wiemy, że czekają nas trzy finały. Musimy myśleć z meczu na mecz, począwszy od sobotniego spotkania we Florencji. 

Powtarzam, w meczu z Fiorentiną musimy zdobyć trzy punkty.

O Lidze Mistrzów:

Zdajemy sobie sprawę z tego że Atalanta jest przed nami w tabeli, ale nie możemy koncentrować na tym szczególnej uwagi. Nasze głowy muszą myśleć tylko i wyłącznie o meczu we Florencji, który chcemy wygrać za wszelką cenę.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że czekają nas trzy finały. Bez wygranej wszelkie marzenia mogą stać się trudne w realizacji. Teraz myślimy tylko o sobotnim zwycięstwie.

Musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby w najbliższych dniach dotrzeć do Ligi Mistrzów. Każdy z nas musi dać od siebie coś więcej, aby zrealizować ten cel.

O kibicach:

Fani zawsze są z nami, nawet w skomplikowanych i decydujących chwilach. W meczu z Bologną kibice na San Siro byli niesamowici. Oni są dla nas bardzo ważni. Potrzebujemy ich wsparcia.

O sporze na linii Gattuso-Bakayoko:

Nie widziałem wszystkiego, widziałem tylko pewne obrazy. Bakayoko przeprosił wszystkim za swoje zachowanie. On jest świetnym zawodnikiem i świetnym człowiekiem. Niezależnie od wszystkiego stanowimy silną i zjednoczoną grupę.

O Gattuso:

On jest osobą, które mówi Ci wszystko prosto w twarz i pracuje z pasją. On zawsze jest z nami, niezależnie od okoliczności. Zawsze możemy liczyć na jego wsparcie.

O Caldarze:

Caldara jest bardzo dobrym człowiekiem i świetnym zawodnikiem. Potrzebujemy go, ponieważ jest bardzo ważny dla naszego zespołu. Teraz musi zachować spokój, czuć się komfortowo i w spokoju wrócić na boisko. 

Komentarze