Musacchio: Mamy wielkie oczekiwania co do tego sezonu

Musacchio: Mamy wielkie oczekiwania co do tego sezonu

Mateo Musacchio udzielił wywiadu dla Milan TV. Oto co obrońca Milanu miał do powiedzenia:

O ojcostwie: 

Życie ojca jest bardzo przyjemne. Prawda jest taka że śpisz trochę mniej, ale mimo to jestem bardzo szczęśliwy. O przygotowaniach do sezonu: Wciąż pracujemy nad naszą. W ostatnim tygodniu wykonywaliśmy więcej ćwiczeń z piłką, ale pod względem fizycznym również ciężko pracowaliśmy.

 O tragedii w Genui: 

Według mnie dyskusja na temat odroczenia meczu nie ma żadnego sensu. Jeśli chodzi o to, co się stało nie możemy zbyt wiele pomóc. Możemy jedynie okazać wsparcie i otuchę tym, którzy cierpią z tego powodu. 

O Castillejo:

 Samu jest z nami od niedawna, ale dobrze się tutaj czuje. Jest moim wielkim przyjacielem. Grałem z nim będąc jeszcze w Hiszpanii Jestem pewien, że pokaże się z dobrej strony w tej drużynie. 

O mercato:

 Każdego roku ktoś musi odejść lub zostać. To jest naturalny stan rzeczy. Dysponujemy świetnym zespołem zarówno na poziomie ludzkim jak i sportowym. Wykonujemy świetną pracę Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co robimy. Myślę, że tworzymy bardzo dobry zespół.

 Czy Milan jest silniejszy niż w zeszłym roku?

 W ciągu roku doszło do wielu zmian w składzie. Nie ma już z nami poprzedniego kierownictwa. Mimo to jest z nami wiele znanych twarzy zarówno w sztabie szkoleniowym jak i w szatni. Cieszymy się, że dodatkowo wzmocniliśmy zespół. Dysponujemy nieco większym doświadczeniem i będzie to wpływało pozytywnie na nasz zespół.

 O Leonardo i Maldinim:

 Mamy do nich wielki szacunek. Ich obecność mobilizuje zawodników do jeszcze większej pracy. Oni są cenieni nie tylko we Włoszech, ale także na całym świecie.

 O zespołach po pierwszej kolejce Serie A:

 Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele zespołów bardzo dobrze przygotowało się do tego sezonu. Napoli i Juventus są bardzo silnymi zespołami. Teraz czekamy na rozpoczęcie sezonu w naszym wykonaniu. Mamy wielkie oczekiwania co do tego sezonu.

O meczu na stadionie Napoli: 

Gra na tym stadionie zawsze sprawiała nam trudność, szczególnie, że będziemy mierzyć się przeciwko wielkiemu zespołowi, który nikomu nie ułatwia życia. Oni myślą tylko o tym, aby jak najlepiej wykonać swoją pracę.  Jeśli będziemy skupieni do samego końca, będziemy mogli powalczyć z nimi o trzy punkty.

O fanach:

 Naprawdę chcemy zacząć ten sezon jak najlepiej. Bardzo ważne dla nas jest to, aby fani byli z nami niezależnie od tego, co się będzie działo na boisku

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Jestem bardzo ciekaw, jak Musacchio grałby w zeszłym sezonie, gdyby Bonucci nie przyszedł do Milanu.
  • avatar
   casusius
   Miał kilka szans i wyglądał całkiem dobrze.
   Jedyną dobrą rzeczą przyjscia LB19 w zeszłym roku , jest obecna wymiana na Gonzalo i wyjęcie Caldary z (tfu) juve.
   Z drugiej strony, trenować u boku Bonucci'ego nawet z taką formą ,dla naszych młodych chłopaków tylko in plus.
  • avatar
   MK92
   To prawda. Jeżeli wziąć pod uwagę cały zeszły sezon, to odejście Bonucciego nie wydaje się teraz jakimś większym problemem. Myślę, że Higuain się nam bardziej przyda niż były "kapitan".
 • avatar
  Kozi09
  Powinien w tym sezonie dostać więcej szans, obrońca bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Chciałbym go zobaczyć w podstawowej jedenastce w meczu z Napoli.
 • avatar
  Slaviio
  to ciekawa postac gral dobrze gdy dostawal szanse Mam nadzieje ze nie zawiedzie oczekiwan
 • avatar
  adamos
  a ja mam cichą nadzieje, że Musacchio nie będzie wiecznie spóźniony i że nie będzie gubił linii