Morace: Organizacja w ofensywie poprawiła się dzięki zmianie ustawienia

Carolina Morace była gościem Sky podczas trwania meczu Udinese vs Milan. Oto, co pani trener żeńskiej drużyny Milanu miała do powiedzenia:

O meczu z Juventusem [3:0 dla Rossonerich, przyp.red.]:

Wynik 3:0 to wysoki wynik, powiedziałabym wręcz, że za wysoki. Byłyśmy tam, gdzie powinnyśmy i zdobyłyśmy 3 bramki. Udało nam się zdobyć 3 bramki w 14 minut. Uważam, że mimo wszystko to było wyrównane spotkanie, a Juventus to wciąż silna drużyna.

O wygranej Milanu z Udinese:

W pierwszej połowie zobaczyłam dobrze grające Udinese. W drugiej odsłonie to Milan lepiej atakował i grał z większą determinacją.