MN: Rangnick w Milanie kwestią czasu

MN: Rangnick w Milanie kwestią czasu

Milannews.it informuje, że w najbliższej przyszłości ma dojść do spotkania pomiędzy Gordonem Singerem, a Ralfem Rangnickiem.

Tematem rozmów ma być podpisanie 3-letniej umowy z 61-latkiem. Termin spotkania będzie zależeć od sytuacji we Włoszech, która wciąż pozostawia wiele do życzenia z powodu pandemii. Niemiec powinien zostać pierwszym trenerem zespołu Il Diavolo oraz członkiem zarządu. 

Włoski serwis dodaje, że jednym z celów transferowych niemieckiego działacza ma być Sandro Tonali, na którego Rossoneri mają mieć przygotowany określony budżet. Nie można wykluczyć, że klub z via Aldo Rossi w ramach rozliczenia za 19-latka zaoferuje usługi niektórych swoich zawodników.

Komentarze

 • avatar
  kaka-22
  Niech się już to skończy, zatrudnić gościa który ma pojęcie o zarządzaniu i trenerce może również współpracować z Maldinim, jeśli ma zostać trenerem to on musi decydować kto ma dołączyć do drużyny a kogo sprzedać innej opcji nie ma, Gazidis blokował transfery ściągał gości takich jak on chciał trzeba z tym skończyć, dobrze że spotyka się bezpośrednio z właścicielami klubu przedstawi swoją wizję i zbuduje drużynę na LM
 • avatar
  BF
  we Włoszech coś czuję łatwego życia mieć nie będzie jak klub nie będzie go bronić.

  Już wypowiedzi wokół niego przez byłych piłkarzy/dziennikarzy we Włoszech są lekko nieprzychylne. A pierwsza wpadka i zacznie się nagonka.