MN: O rynku wychodzącym słów kilka

MN: O rynku wychodzącym słów kilka

Milannews.it informuje, że latem klub może opuścić co najmniej 6-7 zawodników. Nie oznacza to, że taka właśnie liczba piłkarzy zmieni otoczenie, ale Rossoneri mogą chętniej wysłuchać oferty za niektórych podopiecznych.

Poniżej prezentujemy sytuację zawodników, którzy mogą opuścić klub między wrześniem, a październikiem:

- Pepe Reina: 

Milan chciałby znaleźć nowy klub dla Hiszpana m.in. dlatego, że zarabia dość dużo jak na rezerwowego, 3 mln euro netto za sezon. Jakiś czas temu, Aston Villa wyraziła chęć kontynuowania z nim współpracy.

- Mateo Musacchio, Leo Duarte:

Ktoś z wspomnianej dwójki powinien latem opuścić klub. Z powodu urazu Argentyńczyka i absencji do października to Brazylijczyk ma większe szanse na zmianę otoczenia. Najprawdopodobniej 23-latek zostanie wypożyczony. 

- Ricardo Rodriguez:

Rozmowy z Torino wciąż trwają i nie są łatwe. Milan oczekuje za 27-latka minimum 4,5 mln euro, ale ekipa Il Toro oczekuje dużego rabatu za kartę zawodnika. Nieoficjalnie mówi się, że turyński klub chce pozyskać obrońcę za 2,5-3 mln euro.

- Diego Laxalt:

Lokomotiw Moskwa nie rezygnuje z pozyskania Urugwajczyka.

- Davide Calabria:

Betis i Sevilla wciąż monitorują sytuację zawodnika.

- Andrea Conti:

Kilka klubów z zagranicy (na razie nie jest znana ich tożsamość) pytało o dostępność Włocha na rynku transferowym.

- Lucas Paqueta:

Milan może rozważyć sprzedaż 22-latka o ile pojawi się oferta rzędu minimum 25 mln euro. Oferty za pomocnika są, ale większość z nich jest poniżej tej kwoty. Nie można wykluczyć, że Brazylijczyk zostanie włączony tego lata w jakiś transfer. Przyszłość reprezentanta Brazylii jest na razie niepewna i niczego nie można wykluczyć. 

Komentarze