MN: O negocjacjach w sprawie Todibo

MN: O negocjacjach w sprawie Todibo

Milannews.it postanowił przyjrzeć się negocjacjom związanym z możliwym transferem Jeana-Claira Todibo do Milanu. 

Jak dowiedział się włoski portal, pierwsze rozmowy w sprawie Francuza miały miejsce pod koniec listopada. Kolejny etap negocjacji miał miejsce na początku grudnia. Wówczas Paolo Maldini spotkaŁ się z dyrektorem sportowym FC Barcelony, Ericiem Abidalem. 

Rossoneri chcieliby pozyskać 19-latka za mniej niż 20 milionów euro. Jeśli chodzi o ewentualną klauzulę odkupu w przyszłości przez Blaugranę, zespół Il Diavolo nie jest zwolennikiem takiego rozwiązania. Oba kluby pracują nad rozwiązaniem wszelkich problemów. 

Jeśli chodzi o stanowisko piłkarza w tej sprawie, Todibo chciałby grać regularnie i jest gotów powiedzieć "tak" Milanowi, o ile włoski klub spełni oczekiwania finansowe hiszpańskiego zespołu.

W tym sezonie Francuz  rozegrał 3 spotkania i spędził na boisku 167 minut. W tym czasie nie zdobył żadnej bramki ani asysty. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Włoski serwis dodaje, że przybycie 19-latka na San Siro może oznaczać odejście jednego z obrońców ekipy Rossonerich podczas najbliższej kampanii transferowej.

Komentarze

 • avatar
  Paolo03
  Todibo niby za kogo ma przyjść? Czyżby Caldara będzie musiał się pożegnać. Mam nadzieję że nie bo tak naprawdę nawet jeszcze nie pokazał na co to stać.
 • avatar
  gdzie zniknal moj komentarz?
 • avatar
  MK92
  Uważam, że mamy zdecydowanie pilniejsze potrzeby niż skupianie swojej energii na kolejnym młodzieńcu, tym bardziej, że akurat na środku defensywy potrzebny jest ktoś z dużym doświadczeniem.