MN: Napastnik Juventusu jedną z alternatyw dla Ibry

MN: Napastnik Juventusu jedną z alternatyw dla Ibry

Milannews.it donosi, że Milan myśli nad alternatywą dla Zlatana Ibrahimovicia.

Jak na razie Szwed nie podjął decyzji odnośnie swojej przyszłości, ale Rossoneri wolą dmuchać na zimne i rozglądają się nad alternatywami dla 38-latka. 

Jedną z nich jest Mario Mandżukić. Zdaniem włoskiego portalu, zespół Il Diavolo kontaktował się niedawno z ekipą Bianconerich w sprawie ewentualnego transferu z udziałem Chorwata. Juventus jest gotów sprzedać 33-latka podczas zimowego mercato i z tej okazji może skorzystać klub z via Aldo Rossi. 

W tym sezonie Mandżukić nie rozegrał ani jednego spotkania w jakichkolwiek rozgrywkach. Jego umowa z obecnym pracodawcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku, na mocy której zarabia około 5,5 mln euro netto za sezon.

Komentarze

 • avatar
  Bez komentarza :)
 • avatar
  KAKA22
  Potrzebujemy Zlatana „jak zapalniczka ogien, a studnia wody”. Tylko Zlatan może wziąć za pyski te „gwiazdki” typu Piątek za mordę i wytlumaczyc im w jakim klubie grają i jak go powinni reprezentować.
 • avatar
  Kris1908
  A ja uważam Mario za dobrą alternatywę jeśli Ibra nie przyjdzie.
 • avatar
  Kris1908
  Nie zmienia to faktu, że uważam go za dobrego napastnika. W zeszłym sezonie grał dobrze, niestety miał trochę kontuzji. Jak przyszedł Sarri został wyłączony z zespołu dlatego nie gra w tym sezonie. Nad pensją można popracować, nie koniecznie musi zarabiać tyle samo u Nas.