Mirabelli: Praca w Milanie nawet przez jeden dzień jest zaszczytem

Mirabelli: Praca w Milanie nawet przez jeden dzień jest zaszczytem

Massimiliano Mirabelli udzielił wywiadu dla 7Gold. Oto, co były dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia:

Historia Yonghong Li jest z pewnością dziwna. Wszyscy byliśmy zaskoczeni tym, w jakich okolicznościach zostawił on klub.

Czy zaakceptowałbym możliwość powrotu po tym wszystkim, co się stało? Tak, ponieważ praca w Milanie nawet przez jeden dzień jest zaszczytem. W moim CV do końca mojego życia będzie napisane, że byłem dyrektorem sportowym Milanu.

Czy dalej kibicuję Milanowi? Jestem profesjonalistą, więc wspieram zespół, dla którego pracuje, ale Milan pozostał moim sercu.

Czy mam żal z powodu mercato?

Tak. Wszyscy dobrze wiecie, że chciałem sprawdzić Aubameyanga do Milanu, ale z powodu wielu problemów nie można było tego zrobić. Nim przyszliśmy do Milanu, były już pewne braki w zespole. W ciągu jednego mercato nie można zbudować całego zespołu. Pozostawiłem jednak ważne fundamenty na przyszłość.

Gattuso? To innowacyjny trener, należy do najlepszych na świecie. Potrafi uczyć się na swoich błędach, ma sporą wiedzę na temat piłki nożnej, ale mimo wszystko jest niedoceniany.

Conte? Nigdy nie myśleliśmy o jegosprowadzeniu.

Postawa Andre Silvy? Nie dziwi mnie to. Posiada on cechy prawdziwego mistrza. Życzę mu sukcesów w przyszłości. Mam nadzieję, że wróci do Milanu. Potrzebował tylko czasu i zaufania.

Ibra? Nigdy nie zgodziłbym się na ten transfer.

Paqueta? To kolejne pytanie?

Czego nie zrobiłbym ponownie? Z pewnością nie zatrzymałbym w zespole braci Donnarumma za wszelką cenę.

Komentarze