Mirabelli: Nie chcemy oszukiwać naszych fanów

Mirabelli: Nie chcemy oszukiwać naszych fanów

Massimiliano Mirabelli udzielił wywiadu dla Sky. Oto co dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia:

O mercato:

Przeprowadzimy ostrożne mercato pod względem pewnych zasad: wielu zawodników Milanu wzbudza zainteresowanie innych klubów. Postaramy się ich jednak zatrzymać. Mamy najmłodszą drużynę we Włoszech. To jest nasze dziedzictwo, które należy wzmocnić.

O Alvaro Moracie:

Sugerowanie pewnych nazwisk jest zbędne, nie chcemy oszukiwać naszych fanów. Czekamy obecnie na stanowisko UEFA. Zdajemy sobie sprawę z tego, że musimy przeprowadzić mercato bez wygórowanych wydatków. Chcemy dokonać wzmocnień drużyny ale nie należy spodziewać się rewolucji.

O Fellainim i Ceballosie: 

 Obaj są wspaniałymi zawodnikami, ale mamy już tak wielu dobrych zawodników w drużynie. Powtarzam, nie chcemy składać fałszywych obietnic naszym fanom, nie chcemy ich oszukiwać. Jesteśmy spokojni.

O kierownictwie Milanu:  

Nasz prezydent zawsze trzyma się ściśle określonych zasad i zasługuje na wielki szacunek. Mamy młody zespół podobnie jak młodego szkoleniowca. Dysponujemy również dobrze przygotowanym  CEO w postaci Fasssone, który zajmuje się wszystkimi problemami. Zacznijmy więc od pewników, przy wsparciu naszych fanów.


Komentarze

 • avatar
  KAKA22
  Wydaje sie mowic z sensem a nie pierdzieli farmazonów o Panu X, ktorym okazywal sie Matri itp. Najpierw rozstrzygnijmy sprawe z UEFA a pozniej zacznijmy myslec o transferach.
 • avatar
  adamos
  Czyli wiemy, że nic nie wiemy....
 • avatar
  MK92
  Przyznać trzeba, że Fassone i Mirabelli potrafią w udany sposób uspokoić fanów, jednocześnie nie przekazując żadnych konkretów.