Mirabelli: Nie będę ukrywał, że nie spodziewałem się po nim takiej gry.

Mirabelli: Nie będę ukrywał, że nie spodziewałem się po nim takiej gry.

Massimiliano Mirabelli udzielił wywiadu dla Sportitalia. Oto, co były dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia.

O derbach:

Moim zdaniem Inter zagrał zdecydowanie pewniej od Milanu. Milan rozegrał dobre zawody, ale w kluczowych momentach nie potrafił wykorzystać swojej szansy. Gdyby Cutrone trafił do siatki, wówczas mówilibyśmy o zupełnie innych derbach. Inter zasłużył na wygraną w tym meczu.

O Milanie:

Przed spotkaniem derbowym Milan prezentował się z naprawdę dobrej strony. To wciąż młody i silny zespół. Do końca rozgrywek pozostało 10 spotkań. 

O Paquecie:

 Nie będę ukrywał, że nie spodziewałem się po nim takiej gry. To dla mnie zaskakujące, że przyszedł z zupełnie innej ligi, niemal od razu zaadaptował się w nowym otoczeniu i radzi sobie dobrze. Nawet Brazylijczyk, który przychodzi do klubu w lipcu, ma często problem ze zrozumieniem myśli taktycznej szkoleniowca. Paqueta radzi sobie naprawdę dobrze.

O Calhanoglu:

Jest zawodnikiem, który zrobił wiele dobrego w Bundeslidze. Calhanoglu dużo robi dla drużyny i wciąż może zrobić coś ważnego w Milanie. 

O Suso:

On przyzwyczaił nas do wielkich rzeczy. Suso to wielki talent. To normalne, że wiele klubów jest gotowych zapłacić za niego spore pieniądze. Nie sądzę jednak, aby w najbliższym czasie zmieniŁ otoczenie. 

O Kessie:

To, co zrobił nie było właściwe. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca, szczególnie publicznie. Takie rzeczy zdarzają się w szatniach najlepszych klubów świata, ale nie powinno to wyciec do mediów. Żałuję, że dwaj wspaniali zawodnicy dali zły przykład innym.


Komentarze