Mirabelli: Musimy pogratulować piłkarzom i Gattuso dobrego spotkania w ich wykonaniu

Mirabelli: Musimy pogratulować piłkarzom i Gattuso dobrego spotkania w ich wykonaniu

Massimilliano Mirabelli wypowiedział się dla Milan TV po meczu z Atalantą. Oto co dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia:

O meczu:


Mierzyliśmy się z trudnym przeciwnikiem na wyjeździe. Mieliśmy do czynienia z zespołem, który od dwóch lat sprawuje się bardzo dobrze w lidze. To nie było łatwe spotkanie, ale udało nam się je zdominować. Musimy pogratulować piłkarzom i Gattuso dobrego spotkania w ich wykonaniu. Teraz musimy obronić szóstą pozycję w ostatniej ligowej kolejce, która zostanie rozegrana w niedzielę. Nasi kibice dali z siebie wszystko podczas tego meczu. Nie możemy narzekać na brak zaangażowania z ich strony. Oni wiedzą, że w meczu z Fiorentiną również będziemy ich potrzebować. Wszyscy musimy być zjednoczeni, aby osiągnąć nasz cel.


Odpowiedź zespołu po finale Pucharu Włoch:


Odpowiedzieliśmy bardzo dobrze. To było dla nas trudne pod względem mentalnym i psychicznym. Gigio również dobrze się spisał, chociaż miał pewne problemy w finale. Wspieramy go i wierzymy w jego umiejętności. On jest naszą przyszłością. Kalinić również pokazał się z dobrej strony. Ten sezon nie jest dla niego zbyt łaskawy, ale stara się dawać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że owacje naszych kibiców zmotywuje każdego z naszych zawodników w niedzielnym spotkaniu, a gwizdy odczują nasi przeciwnicy, a nie my.


Oklaski dla Gattuso w Bergamo:


Gattuso zyskał cieszy się wszędzie powszechnym uznaniem. Był wielkim mistrzem i do dziś jest patronem włoskiej piłki na całym świecie, nie tylko w Milanie.


O Gattuso:

Rino zainterweniował w odpowiedni sposób w tej grupie. Dysponował on niewielką ilością czasu, ale mimo to potrafił przekazać zawodnikom swoje pomysły i charakter. Wśród naszych piłkarzy jest uważany za świetnego trenera. Razem z nim chcemy rozpocząć nowy cykl w Milanie. Kiedy rozpoczęliśmy współpracę z Gattuso, rozpoczęliśmy tworzenie kolejnego utworu muzycznego. 


Komentarze