Mirabelli: Mogę zapewnić, że ciężko pracujemy dla dobra Milanu

Mirabelli: Mogę zapewnić, że ciężko pracujemy dla dobra Milanu

Massimiliano Mirabelli udzielił wywiadu dla Sportitalia. Oto co dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia:

O decyzji UEFA: 

Pracujemy obecnie nad rzeczami, które musimy przygotować  musimy dostosować się do przepisów UEFA przez co jesteśmy zmuszeni czekać. Jest to dziwny sposób pracy, ale musimy się do niego dostosować. Wiemy jakie pozycje wymagają wzmocnień podczas mercato. W ostatnim czasie dużo pracowaliśmy nad tym, aby móc pozyskać oczekiwanych przez nas zawodników. Nasz zespół jest najmłodszym we Włoszech, przynajmniej do następnego sezonu. Chcemy przeprosić naszych fanów, którzy czekają na rozwiązanie tej sprawy, ale mogę zapewnić, że ciężko pracujemy dla dobra Milanu. 

O Donnarummie:

 Na chwilę obecną nie otrzymaliśmy żadnych ofert za niego.

O Kaliniciu: 

Wiemy o jego problemach z plecami. Mimo słabszego sezonu w naszych barwach, cieszy się on sporym zainteresowaniem wśród klubów z całej Europy. Wiele z nich prosi nas o więcej informacji w jego sprawie. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu. 

O Suso:

On jest dla nas ważnym zawodnikiem. Odnowiliśmy z nim kontrakt i uwzględniliśmy w nim klauzulę odejścia, która obowiązuje w przypadku klubów z zagranicy. On jednak dalej chce reprezentować nasze barwy i jeśli nie zmieni on zdania, nic w tym przypadku nie powinno się zmienić. 

O Meyerze:

 On jest zawodnikiem, którego dobrze znamy. Nie myślimy o jego wprowadzeniu, ponieważ posiadamy w zespole zawodników, którzy pełnią taką samą rolę na boisku jak on.

O Gattuso:

On nigdy nie jest spokojny. Cała ta sprawa z UEFA budzi w nim niepokój. Jesteśmy z nim w kontakcie, nawet jeśli ma teraz kilka dni urlopu. Mimo to kontaktujemy się z nim prawie 30-40 razy dziennie. Może lepiej będzie dla nas, jeśli nie wróci z tych wakacji (śmiech)

Komentarze

  • avatar
    adamos
    Chyba chciał powiedzieć: O Kalinicu wiemy o jego problemie z głową i fochach.