Mirabelli: To było dla mnie niezwykłe doświadczenie

Mirabelli: To było dla mnie niezwykłe doświadczenie

Massimiliano Mirabelli udzielił wywiadu dla Radio Sportiva. Oto, co były dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia.

O Romagnolim:

 Wykazał się wielkim przywiązaniem do Milanu, odnawiając swoją umowę w niepewnych dla klubu czasach. Otrzymał wiele ofert, ale on chciał zostać w Milanie.

 O swojej pracy w Milanie:

 Nie można zbudować zespołu w ciągu jednego okienka transferowego. Dzisiaj widzimy efekty naszej pracy. W Milanie jest wielu młodych zawodników, w tym utalentowanych Włochów. Z czasem będą się rozwijać i dawać wiele satysfakcji czerwono-czarnej społeczności.

 Jest mi przykro, że nie miałem czasu, aby czerpać korzyści ze swojej pracy. To było dla mnie niezwykłe doświadczenie.

O Cutrone:

Cutrone jest ważnym zawodnikiem. Pomimo wielu plotek, które pojawiły się wokół jego osoby myślę, że wciąż będzie występował dla Milanu. 

O Andre Silvie:

On jest z rocznika 95. Każdy zawodnik ma swój czas dojrzewania. Nie mam wątpliwości co do tego, że Andre Silva ma wielki potencjał. Portugalczyk jest dziedzictwem Milanu.

O Montolivo:

 Mogę powiedzieć, że jest wielkim profesjonalistą. W zeszłym sezonie był wartością dodaną dla zespołu. Widzę, że w tym sezonie nie gra w ogóle. Nie wiem jednak dlaczego.

O możliwości dołączenia do AS Romy:

 Zostawcie w spokoju moich kolegów po fachu. Na ten moment dużo podróżuję, zbieram różne informacje i czekam na odpowiednią okazję.

Komentarze