Milano Finanza: Możliwa konfrontacja na linii Yonghong Li-Fininvest

Milano Finanza: Możliwa konfrontacja na linii Yonghong Li-Fininvest

Milano Finanza informuje, że właściciel Milanu, Yonghong Li zlecił kancelarii adwokackiej Gianni Origoni Grippo Cappelli przeprowadzenia konfrontacji z holdingiem Fininvest. Wspomniana kancelaria ma przeanalizować dokładnie umowę zawartą ze wspomnianą spółką w kwietniu ubiegłego roku, a w szczególności wszystkie klauzule i gwarancje zawarte w tym kontrakcie. 


Właściciel Milanu uważa, że Fininvest powinien zostać pociągnięty do  odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, która ma miejsce obecnie wokół  ekipy Rossonerich. UEFA nie wyraziła bowiem zgody na zawarcie  dobrowolnego porozumienia z klubem z via Aldo Rossi m.in. z powodu zbyt  wysokiego deficytu Milanu w latach 2014-2017. Poprzedni właściciel  zespołu Il Diavolo, Silvio Berlusconi miał podobno dopuścić się  zatajenia pewnych informacji w tej sprawie, co odbija się teraz czkawką  dla obecnego zarządu klubowego.

Komentarze

  • avatar
    Pato
    Żartowniś Berlusconi ponoć chciał ostatnio opdkupywać Milan, to jego szansa.. niech odkupuje swoje winy, płacąć kary UEFA na które naraził następców.