Mediaset: Pieniądze z transferu Lapaduli w ciągu kilku dni

Mediaset: Pieniądze z transferu Lapaduli w ciągu kilku dni

Mediaset donosi, że w ciągu najbliższych kilku dni Milan powinien otrzymać 11 mln euro od Genoi w zamian za przeprowadzenie transferu z udziałem Gianluca Lapaduli. 

Włoch przeniósł się do ekipy Gryfów na zasadzie wypożyczenia za 2 mln euro z obowiązkiem wykupu za 11 mln euro. 

W tym sezonie 28-latek zdobył 6 bramek w 29 spotkaniach.

Komentarze

 • avatar
  Jacubinho7
  Bardzo mi jest szkoda Lapaduli. Mogliśmy mieć fajnego zmiennika w drużynie, a oni się go pozbyli od tak. On przynajmniej się starał dla tych barw i się nie kompromitował jak lord Kalinić. Gdyby został zaoszczędzilibyśmy 25 mln euro na transferze Chorwata, a tak zostaje wielki niedosyt.
 • avatar
  adamos
  @Jacubinho7 my już za wielu zawodników mieliśmy co tylko się starali a nie mieli techniki ani umiejętności. Teraz też w składzie mamy walczaka co tylko potrafi biegać Boriniego i cóż z tego dla nas wynika jak opanować piłki nie umie? Myślisz, że wystawiając do jednego składu Kucke, Lapagola, Boriniego, Antka, Abate byśmy osiągnęli level wyżej?
 • avatar
  Jacubinho7
  ADAMOS
  Lapadula nie był taki zły u nas. Wolałbym jego zostawić niż płacić 25 mln za Kalinicia. Myślę, że Włoch zdobyłby więcej bramek od Chorwata chociażby dlatego, że 28-latek nie porusza jak kłoda po boisku.

  Co do Boriniego to jakoś nie darzę go sympatią. Dla tego mnie to zwykła zapchajdziura, która może i powalczy, ale umiejętności żadnych. Nie wiem jak kto taki może grać u nas.

  " Myślisz, że wystawiając do jednego składu Kucke, Lapagola, Boriniego, Antka, Abate byśmy osiągnęli level wyżej?"

  Kucka, Lapadula i Abate jako zmiennicy czemu nie.
  Borini i Antonelli według mnie nie mają miejsca bytu.