Mediaset: O rozmowach z Ibrahimoviciem ciąg dalszy

Mediaset: O rozmowach z Ibrahimoviciem ciąg dalszy

Mediaset postanowił przedstawić szczegóły dotychczasowych rozmów Milanu z Mino Raiolą w sprawie powrotu Zlatana Ibrahimovicia na San Siro:

Szwed oczekuje od ekipy Rossonerich umowy na 18 miesięcy i zarobków na poziomie 6 mln euro netto za ten okres. Zespół Il Diavolo proponuje 37-latkowi półroczną umowę z pensją wynoszącą 2 mln euro netto z opcją przedłużenia współpracy o 12 miesięcy.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  To co? umowa na 12 miesięcy za 4 mln? Już słysze te gromy w komentach.. ale czy Milan na serio aż tak podrzebuje tego 37-latka? ...nie można by poszukać kogoś młodego w Brazylii...
  • avatar
   Kamilo
   Nam jest potrzebny rezerwowy. Młody grajek z Brazylii tani nie będzie, a ławki grzać pewnie też nie będzie chciał. Ponadto może sytuacja wyglądać jak z Silva i później płacz ze mieliśmy "mega grajka" a my go oddaliśmy bez zastanowienia.
  • avatar
   Pato
   A Ibra to bardzo będzie chciał być rezerwowym. ;-) czy ja wiem, w Brazylii jest jeszcze trochę nie odkrywtych perełek... a oddanie Andre Silvy to była kompletne głupota. Niestety.
 • avatar
  Djurnall
  Ibra bedzie w pierwszym to Cutrone łąwke bedzie grzał i sie uczył od dwóch "gigantów" na pewno na ten okres w jakim Zlatex bedzie sie prezentował...i gwarantuje wszystkim niedowiarkom ze taki Ibra (wiekowy) zjada na sniadanie 80% kopaczy serie A. Nie musi miec boskiej szybkości czy też wydolności na poziomie Don Borini...wystarczy zmysł inteligencja wola walki i przede wszystkim MENTALNOŚĆ, której i w miLanie i w kadrze Polski BRAKUJE!!! Piłkarsko to jest nadal TOP. Kontrakt...myśle że tylko ogranicza nas tu FFP a nie rozsądek