Mediaset: Jutro prezentacja Piątka

Mediaset: Jutro prezentacja Piątka

Mediaset podaje do wiadomości, że jutro, w porze obiadowej Krzysztof Piątek zostanie zaprezentowany jako zawodnik AC Milan. Następnie Polak odbędzie swój pierwszy trening w Milanello.

Komentarze

 • avatar
  Bartol
  No jak to, przecież jutro czwartek jest... :-) Dawaj Krzychu, wbijaj w koszulkę z nr 9 i walcz. Życzę Ci sukcesów w nowych barwach. Trzymam kciuki.
 • avatar
  swiety33
  No i dobrze. Trzeba wierzyć, że będzie receptą na nasze problemy. Kto by pomyślał o tym pół roku temu? Jest jednak obawa, że nie będzie dostawać dobrych piłek w pole karne przy tej naszej pomocy. Cutrone z Genuą tylko biegał i prawie piłki nie powąchał. Teraz warto ruszyć po Bergwijna i szybko go zaklepać.
  • avatar
   Bartol
   W Genoi też nie ma wybitnych pomocników a mimo to 13 bramek. To chyba skusilo włodarzy A. C. Milan :-) Jeżeli ta było słabo z ostatnim podaniem to u nas jestem spokojny. Jedynie problem może być w stylu, my bardziej operujemy piłka i staramy się rozgrywać na połowie rywala, Genoa jednak gra z podaniem na wolne pole gdzie depnąć mógł Piatek. Dajmy sobie czas na ocenę. Osobiście to co pokazal Higuain to wolę młodszego Polaka, naszego Krzycha. Witam serdecznie bombardiera Piątka :-)
 • avatar
  MK92
  Ciekawe, czy TVP Info przeprowadzi transmisję? ;) Mam nadzieję, że Piątka zobaczymy na murawie już w którymś meczu z Napoli. Ależ będą emocje nad Wisłą podczas pojedynku Milik & Zieliński vs Piątek :)
  • avatar
   Bartol
   Proponuję do analizy taktyki w TVP Info Pana Jacka Gmocha, a jako drugiego eksperta Franciszka Smude. Myślę że ten duet byłby merytoryczny i ciekawy. Już nie mogę doczekać się meczu z Napoli. Zacieram ręce na sobotę :-)
  • avatar
   GiveMeReason
   A mecz z Napoli odbędzie się w TVP1 a sam mecz skomentuje Szpakowski ^^