Media: Rangnick bliżej niż dalej Milanu [Aktualizacja]

Media: Rangnick bliżej niż dalej Milanu [Aktualizacja]

Sky Sport Deutschland i Sportmediaset zabrali głos w sprawie potencjalnego zatrudnienia Ralfa Rangnicka w Milanie. Oto, co wspomniane źródła miały do powiedzenia.

Sky Sport Deutschland:

Od przyszłego sezonu, Ralf Rangnick zostanie nowym trenerem i dyrektorem technicznym Milanu. Oficjalny komunikat w sprawie 61-latka powinien pojawić się po zakończeniu sezonu we Włoszech.

Sportmediaset:

Na początku sierpnia należy spodziewać oficjalnego komunikatu w sprawie zatrudnienia Ralfa Rangnicka. Niemiec powinien zostać nowym trenerem i dyrektorem technicznym ekipy Rossonerich. Działacz grupy Red Bull powinien otrzymać 3-letni kontrakt z opcją przedłużenia o 12 miesięcy, w ramach którego miałby zarabiać 5 mln euro netto za sezon.

[Aktualizacja]

Sky Sport:

W ostatnich dniach doszło do spotkania na linii Gazidis-Rangnick w Austrii. Niemiec zostanie nowym trenerem i dyrektorem technicznym Milanu. Podczas spotkania rozmawiano o przyszłości niektórych zawodników, w tym o Zlatanie Ibrahimoviciu. 

Komentarze

  • avatar
    MK92
    Nie mogę się już doczekać końca tego dziwnego sezonu i rozpoczęcia przygody z Rangnickiem u steru. Wreszcie są przesłanki, by wierzyć w odrodzenie Milanu, a nie tylko się łudzić.
  • avatar
    Paolo03
    Po wszystkich turbulencjach uwierzę dopiero wtedy gdy zobaczę. Obawiam się jednak że Milan będzie tworzony z myślą zarabiają pieniędzy. Czyli kupowaniu młodych i sprzedawaniu dalej. Obym się mylił bo takiego Milanu nikt by nie chciał.