Mecz gwiazd 2018 (Brazylia): dobry występ Paquety

Mecz gwiazd 2018 (Brazylia): dobry występ Paquety

W nocy z 27, na 28 grudnia na Maracanie, w Rio de Janeiro odbył się mecz gwiazd organizowany przez legendę brazylijskiego futbolu, Zico. Drużyna 65-latka (w czerwonych strojach) wygrała 7:5 nad ekipą w białych trykotach. W spotkaniu tym wzięli udział znani niegdyś z gry na boiskach Serie A, Julio Cesar, Adriano, Aldair, Clarence Seedorf, Kaká czy nowy nabytek Milanu, Lucas Paqueta. Dwukrotny reprezentant Brazylii zdobył w tym meczu dwie bramki i asystę. 


Pierwsza bramka Paquety [klik] 

Druga bramka Paquety [klik]

Lucas Paqueta i Vinicius Junior cieszący się z gry w piłkę [klik] 

Oficjalne składy: 


Czerwoni:                           

Biali:                              


Obszerny skrót z meczu [klik]

Komentarze

 • avatar
  Człowiek musi cieszyć się dobrym występem zawodnika Milanu w meczu z emerytami, takie czasy.
  • avatar
   Jacubinho7
   Jak zwykle niezadowolony.... Człowiek chce zaciekawić innych kibiców Milanu, a Ty znowu masz jakieś ale... Samo zaproszenie od Zico to jest wielkie wyróżnienie. Nie każdy je otrzymuje. Miej to na uwadze.
  • avatar
   Kamilo
   Ja chciałbym zauważyć, ze news jako ciekawostka, fajny. Ale nie ma co patrzeć na ten mecz przez pryzmat tego czy strzelil czy tez nie ;)
  • avatar
   Czy ja gdzieś odniosłem się do tego posta ? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem jeśli nie dostrzegłeś, że śmieję się z obecnej sytuacji w Milanie, a nie z tego, że dodałeś takiego posta. Jednak skoro wydedukowałeś, że ktoś mógł tak pomyśleć to jesteś pewnie świadomy, że cieszenie się z bramek zawodowego piłkarza w takim meczu gdzie grają emeryci jest absurdalne. Nie wiem czy kiedykolwiek widziałeś jak wygląda atmosfera na takich spotkaniach, przede wszystkim zabawa, a nie gra na poważnie. Jeszcze ten teks "jak zwykle niezadowolony", nie oczekuj oklasków jeśli w niektórych tekstach są literówki czy "pozjadane wyrazy", a nawet błędy w tytule artykułu.
  • avatar
   Jacubinho7
   Nie szukam oklasków, są mi zbędne. Nie jestem z com.pl, aby takowe zbierać na siłę i pisać "pod publikę". To się robi denerwujące jak pod każdym Twoim postem widzę jakieś narzekania. Błędy w tekstach? Jestem człowiekiem i mam prawo do popełnienia błędów. Nie zawsze jakieś wychwycę, Panie nieomylny.
  • avatar
   Basies
   Proszę o zaprzestanie kłótni, ponieważ kibicujemy tej samej drużynie i po prostu nie wypada tak
  • avatar
   Jacubinho7
   Ja się z nikim nie kłócę. Po prostu stwierdzam fakty.