Maxi Lopez o Higuainie: Nie dziwi mnie to, co robi w Milanie

Maxi Lopez o Higuainie: Nie dziwi mnie to, co robi w Milanie

Maxi Lopez wypowiedział się dla Milan TV ma temat argentyńskich zawodników w szeregach Milanu. Oto co były napastnik ekipy Rossonerich, a obecnie gracz Vasco da Gamy miał do powiedzenia:

O Higuanie:

Jesteśmy przyjaciółmi. Znamy się od 25 lat. Często rozmawiamy ze sobą. Rozmawialiśmy nawet wtedy, kiedy trafił on do Juventusu, a ja w tym czasie grałem w Torino. Nim trafił do Milanu, rozmawialiśmy o tym transferze. Powiedziałem mu o swoich odczuciach związanych z Milanem. Nie dziwi mnie to, co robi w Milanie. On jest urodzonym napastnikiem. Higuain jest wśród najlepszych napastników w Serie A. Rossoneri mają świetnego napastnika i będą mieć z niego jeszcze wiele powodów do radości. Gonzalo idealnie pasuje do ustawienia 4-3-3. Jeśli jest odpowiednio obsługiwany, nigdy się nie myli. Wkrótce będzie miał okazję zemścić się na Juventusie. Życzę mu wszystkiego dobrego.

O Biglii:

Znam go bardzo dobrze. Może on liczyć na Gattuso i czerpać z jego doświadczenia. Dorastaliśmy razem w młodości. Wiem jakim jest człowiekiem. Wraz z Higuainem jest jedną z gwiazd Argentyny w szeregach Milanu. Biglia to bardzo inteligentny zawodnik. Zdołał to już udowodnić w Lazio.

O Musacchio:

Pierwszy rok we Włoszech nie jest dla nikogo łatwy. Mateo zdążył pokazać, że jest kompletnym zawodnikiem.

Komentarze

  • avatar
    karp_fso
    "Wkrótce będzie miał okazję zemścić się na Juventusie." - czyżby Igła był poirytowany wypchnięciem z Juve? Oby przekuł sportową złość w bramki przeciwko Juve :p