Mauri: Ważne jest jednak to, że się nie poddaliśmy

Mauri: Ważne jest jednak to, że się nie poddaliśmy

Jose Mauri wypowiedział się dla Milannews.it po meczu z Dudelange. Oto co pomocnik Milanu miał do powiedzenia:

O Dudelange:

Nie spodziewaliśmy się, że to będzie aż tak wymagające spotkanie. W drugiej połowie wzięliśmy sprawy w swoje ręce i zdobyliśmy bramkę. Myślę, że przez pełne 90 minut dało się zauważyć zaangażowanie ze wszystkich stron. Dokonanie tak wielu zmian w składzie nie było czymś łatwym. Grając w europejskich pucharach, musimy wygrywać. Reszta się nie liczy. Zespoły grające przeciwko Milanowi lub innym wielkim zespołom zawsze dają z siebie 100%. W pierwszej połowie mieliśmy z nimi dużo problemów. Ważne jest jednak to, że się nie poddaliśmy.

O odczuciach po meczu:

Po meczu czuję się całkiem dobrze. To oczywiste, że nie jest łatwo grać z tak niską częstotliwością niż dotychczas. Podejmowanie decyzji, kto powinien zagrać nie jest czymś łatwym i zdaję sobie z tego sprawę. 

O Atalancie:

To wymagający zespół, który zawsze naciska na swojego przeciwnika. Gra z nimi wymaga pełnego zaangażowania. Atalanta jest najtrudniejszą zespołem, z którym będziemy się w najbliższym czasie mierzyć. Jesteśmy jednak zespołem, który ma wiele do zaoferowania. Nie możemy się ich bać.

Komentarze

  • avatar
    Cleaver
    Martwi troche, że drugi garnitur tak się męczy z półamatorami. W dalszej fazie rozgrywek, bo zakładam, że z grupy wyjdziemy, nie możemy sobie na takie mecze pozwolić.