Massara: Na ten moment myślimy o obrońcy

Massara: Na ten moment myślimy o obrońcy

Frederic Massara wypowiedział się dla Sky Sport. Oto, co dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia.

O dzisiejszym meczu:

 Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy mieć w swoich szeregach takiego mistrza jak Ibra. Może on bardzo nam pomóc ponownie wznieść się w górę. To piękna niedziela, ale musimy skoncentrować się na Sampdorii, spotkaniu, które musimy wygrać.

O Ibrahimoviciu:

Ibra wyraził swoją dostępność. Jest prawdziwym mistrzem, który natychmiast chciał pomóc drużynie. Jest z nami od kilku dni i nie grał od 2 miesiący. Cieszymy się, że zasiądzie dzisiaj na ławce.

O Todibo:

Oceniamy możliwość wzmocnienia zespołu. Oprócz Todibo mamy na uwadze także inne profile, które badamy. Todibo jest interesującym zawodnikiem. Musimy ocenić czy istnieją odpowiednie warunki dla tego transferu. W przeciwnym razie nie ma problemu. 

O mercato: 

 Mercato jest zawsze dynamiczne i wszystko w nim ewoluuje. Myślimy nad wzmocnieniem zespołu. Na ten moment myślimy o obrońcy. Do 31 stycznia mamy czas na dokonywanie wzmocnień.

Komentarze

 • avatar
  Pato
  Najwyższa pora zacząć myśleć o pomocnikach...
 • avatar
  DanielACM
  Miejmy 10 obrońców a skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia 0... Tutaj trzeba pozbyć się mało dynamicznych i mało efektywnych Suso i Calhanoglu. w Ich miejsce kupić PS a na LS dać w końcu Bonaventurę, który najlepsze mecze grywał na skrzydle. Od kiedy Leao pojawił sie na boisku jako LS w dzisiejszym meczu gra zespołu wiele zyskała na dynamice. Ze sprzedaży tych dwóch panów powinno starczyć lub w większości chociaż pokryć koszt transferu skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia. W pomocy sprzedać Kessiego i kupić kogoś konkretnego. Szkoda, ze rok temu nie wykupili Bakayoko bo teraz nie byłoby problemu. Paquetę zostawić i dac mu grać na 10tce żeby podłapał rytm meczowy.
 • avatar
  MARCO VAN BASTEN
  Nam potrzeba pomocników bo tych co mamy to jest dramat
  • avatar
   pawel12908
   Po co pomocnicy skoro napastnicy sa od zdobywania bramek .Najlepiej dokupmy jeszcze z sześciu napastników oraz osmiu obrońców i zagrajmy 1-5-0-5
 • avatar
  casusius
  Szkoda ,że Leao nie zagrał od początku z Krzyskiem (nawet a może przede wszystkim za Suso) ..
  Hakan walczy szkoda chłopa...ale Suso to dramat totalny.
  Co do mercato... to w pierwszej kolejności nowe umowy dla Romka i Gigio ...
  Sprzedaż Kessie SUSO (Hakan może zostać bo Ante wraca do Niemiec)
  odejdzie Borini ..Samu pewnie też ..więc ktoś grać musi..
  W styczniu będzie ciężko znaleźć dobrego skrzydłowego. (może Carrasco sprzątać interowi...jak zechce przyjść)