Massara: Dla mistrzów takich jak Ibrahimović zawsze jest miejsce w naszym zespole

Massara: Dla mistrzów takich jak Ibrahimović zawsze jest miejsce w naszym zespole

Frederic Massara wypowiedział się dla Sky Sport przed meczem z Lecce. Oto, co dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia.

O przyszłości:

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego rodzaju plotek. Teraz myślimy o najbliższych spotkaniach. Z pewnością będziecie mieli jeszcze wiele tematów do rozmów. 

O mercato:

Mercato zostanie oficjalne otwarte we wrześniu, ale w innych krajach rozpocznie się wcześniej. Skupiamy się tylko na wydarzeniach na boisku. Przed nami jest 12 spotkań, co stanowi jedną trzecią rozgrywek. 

O Ibrahimoviciu: 

Jest bardzo ważnym zawodnikiem. To prawdziwy mistrz. Chciał pomóc Milanowi w trudnym momencie. Będziemy oceniać możliwość kontynuowania współpracy na podstawie jego chęci. Ibra to prawdziwy fenomen i bez niego każdy zespół traci na wartości. Dla mistrzów takich jak Ibrahimović zawsze jest miejsce w naszym zespole. Kryzys uwypuklił pewne trudności. Musimy realizować pewne działania w oparciu o zrównoważone koszty, szukać silnych zawodników i stworzyć zespół w oparciu o utalentowanych i doświadczonych zawodników.

O wygasających kontraktach:

Wszystkie umowy zostaną przedłużone do sierpnia. Wszyscy zawodnicy będą kontynuować z nami współpracę i skoncentrują się na mistrzostwach.

O Lidze Europy:

W tym roku nie graliśmy w pucharach. Milan musi do nich wrócić. To nasz priorytet i jesteśmy przekonani, że możemy to zrobić.

O kierownictwie:

Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami klubu. Mamy wiele wspólnych pomysłów z Gazidisemaby sprowadzić Milan z powrotem na szczyt. Niestety musimy dopasować się do pewnych parametrów. Robimy to chociażby poprzez redukcje pewnych kosztów, ale nie chcemy rezygnować z konkurencyjności. 

Komentarze