Massara: Chcemy skupić się na sprowadzeniu funkcjonalnych zawodników do naszego projektu

Massara: Chcemy skupić się na sprowadzeniu funkcjonalnych zawodników do naszego projektu

Poniżej prezentujemy wypowiedź Frederica Massary podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Oto, dyrektor sportowy Milanu miał do powiedzenia.

Mercato? Wiele zawodników jest łączonych z nami. Chcemy skupić się na sprowadzeniu funkcjonalnych zawodników do naszego projektu. Nasz zespół jest już silny. Mercato jest jeszcze długie i istnieje jeszcze wiele możliwości. Mamy jasno sprecyzowane cele i określoną strategię. Dobrze wiemy, czego potrzebujemy. Jesteśmy w stałym kontakcie z trenerem. Wpierw chcemy dokonać właściwej integracji w defensywie. Wówczas będziemy gotowi wykorzystać każdą okazję, aby wzmocnić zespół. Wam, dziennikarzom nie brakuje wyobraźni.

Komentarze

  • avatar
    kusniak90
    Ciekawe jakich.. bo jak na razie wzmocnień realnych brak, raczej uzupełnienie kadry. Brak dalej kreatywnego pomocnika. Jedyne nazwisko, które się pojawiło Modrić, ale nas na niego nie będzie stać, zresztą on sam pewnie nie zamieni swojej 12 mln pensji i prestiżowego Realu, na Milan z kłopotami i średnimi wynikami. Poza tym jakiś ważniejszych nazwisk nie widać.