Maldini: Porównywanie nas dzisiaj z Realem Madryt jest czymś sugestywnym

Maldini: Porównywanie nas dzisiaj z Realem Madryt jest czymś sugestywnym

Dyrektor do spraw rozwoju strategicznego Milanu, Paolo Maldini wypowiedział się dla Milan TV po meczu z Realem Madryt. O to co działasz ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

O spotkaniu:

To był trudny mecz. Trofeum Santiago Bernabeu jest czymś naprawdę ważnym dla nich. Spotkanie to mogło podobać się kibicom. Rywalizacja z Realem Madryt na jego terenie jest wielkim doświadczeniem ważne dla rozwoju zespołu. Jestem zadowolony z tego co prezentował sobą zespół Szkoda jednak w wyniku.

O Milanie:

Porównywanie nas dzisiaj z Realem Madryt jest czymś sugestywnym. Musimy zdawać sobie sprawę z naszych ograniczeń. Teraz po kilku dniach odpoczynku będziemy się przygotowywać w stu procentach do rozgrywek ligowych.

O debiucie Higuaina i Caldary:

Higuain i Caldara spisali się bardzo dobrze. Higuain rozegrał świetne zawody, grał bardzo dobrze przeciwko Realowi. Oprócz zdobywania bramek bardzo pomaga też zespołowi. To prawdziwy środkowy napastnik.

 O Sergio Ramosie:

Sergio Ramos zawsze deklarował, że jestem jego idolem. Według mnie jest on obecnie najlepszym obrońcą na świecie.

O Gattuso:

Gattuso niewiele się zmienił w porównaniu do zawodnika którego znałem. Rino jest teraz bardziej odpowiedzialny, ponieważ wymaga to od niego stanowisko trenera. Jeśli chodzi o charakter wciąż jest taki sam.

Komentarze

  • avatar
    JJay
    Z Higuainem to trafił w punkt. Prawdziwy środkowy napastnik, na którego musieliśmy czekać od czasu Ibry.