Maldini: Nie jest łatwo porównywać się z przeszłością

Maldini: Nie jest łatwo porównywać się z przeszłością

Paolo Maldini wziął udział w prezentacji Krzysztofa Piątka jako zawodnika Milanu. Oto, co działacz Milanu miał do powiedzenia:

O Piątku:

Nie jest łatwo porównywać się z przeszłością. On ma specyficzne cechy i musi być sobą.

O Milanie:

Zespół chce realizować wspólnie pewne cele. Jednym z nich jest zajęcie czwartego miejsca i mamy nadzieję, że uda nam się go zrealizować. Nasz trener dobrze sobie radzi w obecnej sytuacji. To normalne, że w zespole mogą pojawić się negatywne nastroje, ale kiedy ma się w swoich szeregach dobrze działającego trenera i silną strukturę klubową, nie powinno być żadnych problemów. Od pierwszego dnia naszej pracy mówiliśmy zawodnikom, że Milan zatrzyma tych, którzy chcą zostać.

O mercato:

Nasze kierownictwo planuje sprowadzać młodych i utalentowanych zawodników, ale nie można wykluczyć, że będziemy sprowadzać zawodników z doświadczeniem.

O obecnej chwili:

Od kilku lat żyjemy w innej rzeczywistości. Milan zawsze skupiał się na młodych zawodnikach i robi to nawet teraz. Sprowadzanie młodych zawodników jest dla nas bardzo ważne.

Komentarze

  • avatar
    Slaviio
    Piątek hmmm Mam nadzieje ze będzie to nowy Daniele Massaro Potrzebujemy jego bramek z glowki ze stalych fragmentów ,,, bo cos z tym kiepsko
  • avatar
    MK92
    Póki Paolo jest z nami, to jestem jakoś dziwnie spokojny o przyszłość Milanu.