Maldini: Nasz zespół musi w to wierzyć

Maldini: Nasz zespół musi w to wierzyć

Paolo Maldini udzielił wypowiedzi dla Mediaset. Oto co działacz ekipy Rossonerich miał do powiedzenia:

Kwalifikacje do Ligi Mistrzów? Wierzymy w to. Nasz zespół musi w to wierzyć. Nie tylko nasze otoczenie wywiera na nas presję z tego powodu. Mamy szansę zagrać w Lidze Mistrzów. Nie możemy zapominać o przeszłości pełnej rozczarowań. Nasza wiara w sukces nie jest kwestią jednego z naszych szalonych pomysłów, ale z wartości naszych zawodników. 

Takie spotkania jak z Atalantą mogą zdarzyć się każdemu. Nie jest przecież tak, że Juventus gra tylko dobrze. Nie odbiegamy poziomem od innych zespołów.

Komentarze

 • avatar
  Tomekp
  Nie odbiegamy od reszty zespołów, tak ale z dołu tabeli. Z Gattuso na ławce odbiegamy taktycznie od co najmniej połowy tabeli. Jedno zwycięstwo z Romą, która jest w ogromnym kryzysie, obrazuje taktykę Rino. Wcale się nie dziwę Bonucciemu że stąd poszedł, widocznie potrafi myśleć. Jeśli Rino zostanie to Higuain będzie prosił się o transfer już w styczniu.
  • avatar
   adamos
   Zgadzam się z Tobą i tez tak myślę...
 • avatar
  MK92
  Paolo ma twardy orzech do zgryzienia. Wiadomo, że przed kamerami będzie mówił nic nie warte okrągłe słówka, tak jak każdy inny działacz, ale jestem ciekaw, co naprawdę myśli o bieżącej sytuacji i czy wierzy w trenerskie kompetencje Gattuso, który jest przecież jego przyjacielem od lat.