Libero: Piłkarz z Eredivisie w kręgu zainteresowań Rossonerich

Libero: Piłkarz z Eredivisie w kręgu zainteresowań Rossonerich

Libero informuje, że występujący na co dzień w Ajaxu Amsterdam, David Neres przykuł uwagę działaczy Milanu.

Brazylijczyk może grać jako lewy lub prawy napastnik, ale także jako ofensywny pomocnik. W tym sezonie 22-latek rozegrał 37 spotkań, w czasie których zdobył 6 bramek i zalicztł 13 asyst. Umowa Neresa z obecnym pracodawcą wygasa w czerwcu 2022 roku.

Komentarze

 • avatar
  sheva7acm
  kiedyś Milan był włosko-brazylijski dida,sergini,cafu,kaka, itp. + nesta,maldini,pirlo,gattuso itp. teraz marzy mi sie to samo tyle ze z Piątkiem w ataku !!! Mamy już podstawy do obecnego "1" kladu zamiast hakana i kesiego dać 2 brazoli może jeszcze za suso bo już mam dość jego jednego i tego samego grania i jedziemy z koksem !!!
 • avatar
  MilanFanJ
  ciekawy zawodnik :)

  a taki off-topic mały. odkąd Piątek do nas dołączył obserwuję z pewnym zażenowaniem twórczość polskich mediów sportowych, które w kółko piszą o Milanie jedynie w kontekście Piątka. próbka dzisiaj ze sport.pl - Milan szykuje wsparcie dla Piątka w postaci transferu Chiesy. no po prostu śmiechłem i padłem.....
  • avatar
   GiveMeReason
   większość polskich mediów to dno clickbaitowe tytuły, artykuły w formie galerii z 25 zdjęciami tak aby wcisnąć jak najwięcej reklam, już pominę samą kwestię merytoryczną bo lepiej nie jest...
 • avatar
  matisiek980115
  Neres pomysł super trzeba będzie się przyłożyć do tego transferu bo tanio nie będzie ale czuje że warto. Trzeba zainwestować trochę pieniędzy w młodych. Tonali też ciekawy piłkarz 18 lat narazie gra tylko w serie B ale widać że ma talent.
 • avatar
  MagicMilan1983
  Dobra opcja David Neres, do tego dołożyć Van de Beek i byłoby cacy.