LGdS: Ultimatum dla Gattuso

LGdS: Ultimatum dla Gattuso

La Gazzetta dello Sport donosi, że po meczu z Betisem miało miejsce wielogodzinne spotkanie w Casa Milan, w którym wzięło udział Leonardo i Paolo Maldini. Miało ono na celu przeanalizowanie przyszłości Gennaro Gattuso na ławce trenerskiej Milanu. 

Przedstawiciele zarządu ekipy Rossonerich ustalili, że dwa najbliższe mecze w Serie A z:

- Sampdorią (28 października)

- Genoą (31 października)

zadecydują o przyszłości 40-latka. Jeśli gra zespołu nie ulegnie do tego czasu poprawie i nie pojawią się odpowiednie wyniki, Gattuso zakończy współpracę z klubem z via Aldo Rossi.

Kto może zastąpić Rino?

Włoski dziennik wskazuje na dwa wymieniane wcześniej w tym kontekście nazwiska: Antonio Conte i Roberto Donadoniego.

Komentarze

 • avatar
  MK92
  Jeżeli pojawia się opcja Conte, to chyba nawet nie ma nad czym się zastanawiać. Jeżeli Milan będzie grał tak dalej w kratkę, to to ultimatum dla Gattuso może się i do grudnia wydłużyć.
 • avatar
  Milan nie gra w kratkę. Każde spotkanie stoi na żenująco niskim poziomie. Ta drużyna po prostu jest słabiutka. Jak to napisał jeden z dziennkarzy, Milan jest mocno przereklamowanym zespołem, z bardzo przeciętnymi piłkarzami.
  • avatar
   adamos
   co do piłkarzy się nie zgodzę, bo wystarczy nawet spojrzeć na Sampę, która na papierze wygląda względem Nas kiepsko a jest zespołem co, najmniej bramek straciła w lidze!!! Trener i jeszcze raz trener z wizją z taktyka i schematami a nie amator!!!! Żeby w zespole formę miał tylko Suso?
 • avatar
  adamos
  Nie oszukujmy się nasza gra, do niedzieli i środy nie ulegnie poprawie, bo nawet nie ma czasu na trening albo na popracowanie przy formacjach, czy przećwiczeniu czegokolwiek. Rino co najwyżej może pokrzyczeć teraz. Niestety Rino dał plamę. Z Sampą w plecy z Genuą może wymęczymy remis. Rino out czas się skończył.
 • avatar
  Cleaver
  Jak oglądałem ten mecz to miałem wrażenie, że piłkarzom się po prostu nie chce grać... Nie rozumiem co się stało, mamy takiego napadziora, a nie ma kto go obsługiwać...
  • avatar
   adamos
   ja jak oglądałem mecz to w paru sytuacjach myślałem że mecz mi się zaciął, ale okazało się że nasi stoją tylko...
  • avatar
   Pato
   lol...