LGdS: Tylko miejsce w TOP4 uratuje posadę Gattuso

LGdS: Tylko miejsce w TOP4 uratuje posadę Gattuso

La Gazzetta dello Sport informuje, że po odpadnięciu Milanu z Ligi Europy, posada Gennaro Gattuso znowu jest zagrożona.

Jeśli Włoch chce kontynuować swoją pracę na San Siro, musi osiągnąć najważniejszy cel dla Rossonerich w tym sezonie czyli powrót do Ligi Mistrzów poprzez zajęcie miejsca w TOP 4 Serie A. W przeciwnym razie 40-latek zostanie zwolniony.

Włoski dziennik dodaje, że na chwilę obecną kandydatami do zastąpienia Gattuso na ławce trenerskiej Milanu są Antonio Conte, Arsene Wenger i Roberto Donadoni. 

Komentarze

 • avatar
  TomalaACM
  Wspaniały piłkarz, wybitny człowiek ale trener z niego żaden!, w każdym szanującym się klubie po takim wyniku jak we czwartek, kompromitacji jak dla mnie i odpadnięciu z LE z miejsca powinien zostać zwolniony!
  • avatar
   GiveMeReason
   widzę, że kolega jest wielkim fanem umiejętności trenerskich Donadoniego
 • avatar
  BF
  Tajemnica nie jest że brak top 4 to Gattuso się z posadą pożegna ^ Wynik w LE i tak nie ma/miał znaczenie

  gorzej, że łącza nas dalej z Donadonim który jest gorszy zdecydowanie od poprzednich trenerów Milanu. Chyba z Inzaghim może się równać albo z Brocchim xD (choć ten cudotwórca pogrąża obecnie Monzę :D)
 • avatar
  milanista28
  No innej możliwości nie ma.Po wstydzie w LE. To jeśli będziemy poza Top 4 to odejście murowane.Sam Rino dobrze o tym wie.
 • avatar
  milanista28
  No innej możliwości nie ma.Po wstydzie w LE. To jeśli będziemy poza Top 4 to odejście murowane.Sam Rino dobrze o tym wie.
 • avatar
  Pato
  Obstawiłbym że Milan będzie walczył do ostatnich kolejek na śmierć i życie, skończy się na piątym miejscu.. z punktem straty do miejsca premiowanego LM.. i znów będzie dylemat... Gattuso zostanie, a pózniej znów będzie powtórka z rozrywki... :-/ ewentualnie przyjdzie Wenger do Gazidisa... i przez kolejny sezon, dwa będzie "odbudowywanie drużyny od zera".. Wenger wprowadzi swój rygor w Milanello, będzie "że potrzebuje czasu i spokoju", wymieni piłkarzy na zlepek talentów z całego świata jak w Arsenalu... zburzy to co strugał Rino - zamiast utzymać jakąkolwiek ciągłość, będą go wychwalać że odmłodził zespól czy cos.. a rezultatów przez pierwsze dwa czy trzy sezony dalej nie będzie lepszych niż są, czy żartobliwe Arsenalowe "4 miejsce". ;-p Zdecydowanie wolałbym "młodszego" a już doświadczonego wschodzącego trenera, a nie zachodzącego Wengera... Trener Ajaxu, czy ten z Hoffenheim... ktoś tego typu.
  • avatar
   BF
   ten Ajax w lidze wydał rekordowe sumy na Blinda czy Tadicia a dalej oglądają plecy PSV, ba zostali przez nich zniszczeni... LM przesłania obraz trenera Ajaxu który od lat nie może zdobyć mistrzostwa
 • avatar
  MK92
  A co w sytuacji, gdy np. w marcu 2019 roku szanse na awans do LM będą iluzoryczne? Gattuso wtedy też dokończy sezon?
  • avatar
   Jacubinho7
   Przedstawiłem jedynie to, co miało do powiedzenia w tej sprawie LGdS. Nie opisała ona co jeśli cel nie zostanie zrealizowany przed końcem sezonu.
  • avatar
   MK92
   Rozumiem, tak sie tylko zastanawiam, co zrobi nasze kierownictwo, gdyb sytuacja była na wiosnę kiepska, ale szanse na awans do LM jeszcze by istniały.