LGdS: Suso zainteresowany przedłużeniem umowy

LGdS: Suso zainteresowany przedłużeniem umowy

La Gazzetta dello Sport donosi, że Suso wyraził chęć kontynuowania współpracy z Milanem.

Dotychczasowa umowa Hiszpana wygasa w czerwcu 2022 roku, na mocy której zarabia 3 mln euro netto za sezon. 

Według włoskiej gazety, Milan jest gotów zaproponować 25-latkowi kontrakt do 2024 roku z zarobkami na poziomie 3,5-4 mln euro.

Komentarze

 • avatar
  swiety33
  Lepiej go u siebie mieć niż nie mieć, ale faktycznie coraz bardziej jednowymiarowy to zawodnik. Nie rozumiem dlaczego nie dostanie szansy na lewym skrzydle żeby nie musiał non stop ścinać do środka tylko wrzucać w pełnym biegu lepszą noga. Jesli nawet nie cały mecz to 2 razy po 10 minut w meczu. To zawsze jakiś element zaskoczenia.
  • avatar
   Kamilo
   Suso powinien się zmieniać stronami, bo jak na prawej nie da rady to może na lewej by się udalo w meczu. Chiesa tak robi i np. w ten sposób nam strzelil bramkę. Suso jest jednowymiarowy i trzeba to zmienić, bo inaczej to wiele pożytku z niego nie będzie w przyszłości.
  • avatar
   Filippo09
   O tym samym pomyślałem oglądając mecz z Lazio. Prawe skrzydło wymusza na nim ścianie do środka na lewą nogę(bo prawa choć się poprawiła to nadal jej nie ma) co wszyscy już wiedzą. Brakuje mu szybkości, trzeba liczyć że dostanie piłkę od naszych środkowych która da mu przewagę paru metrów nad obrońca, wtedy coś się dzieje, ale większość już wiem jak go zneutralizowac. Ma świetną lewa nogę do strzałów ale moim zdaniem warto dać mu szansę na lewej stronie do dośrodkowan. Myślę że operuje zbyt blisko Lini bocznej co zmusza go często do zejścia do środka lub probu przedarcia się na 30 cm od Lini co ostatnio wogole nie wychodzi
 • avatar
  MK92
  Przedłużyć umowę z Suso warto, ale nie ma też co uzależniać od niego Milanu aż do 2024 roku. Myślę, że docelowo powinniśmy sprowadzić dla niego prawdziwego konkurenta (Chiesa) lub zmodyfikować system gry w ofensywie.