LGdS: Suso na celowniku Napoli

LGdS: Suso na celowniku Napoli

La Gazzetta dello Sport informuje, że nowy szkoleniowiec Napoli, Carlo Ancelotti wskazał swój pierwszy cel transferowy w nowym klubie. Jest nim skrzydłowy Milanu, Suso Fernandez.

Ekipa Azzurich na prośbę włoskiego trenera, jest gotowa aktywować klauzulę wykupu zawartą w kontrakcie Hiszpana opierającą się na kwotę 38 mln euro. 

W tym sezonie Suso zdobył 8 bramek i 14 asyst w 50 spotkaniach.

Komentarze

 • avatar
  kukałson
  Na stronie Napoli bodajże wczoraj pisali że jest zgoda Suso na transfer... Klauzla niska jak na dzisiejsze realia
 • avatar
  MTM22
  Na stronie Napoli może i pisali, na profilu transfery.info też widziałem taką plotkę. Sprawdziłem to z ciekawości na milannews.it i tam nie było nic w tym temacie, a mimo wszystko uważam, że to byłoby bardziej wiarygodne źródło. Dodatkowo jeszcze kilka dni temu pisali, że Suso chce zostać w Milanie. Czas wszystko pokaże, ale ostatni mecz pokazał, że jest u nas życie bez Hiszpana, szkoda tylko, że ma tak niską klauzulę, ale to kolejne błędy popełnione przez poprzedni zarząd...
 • avatar
  Jacubinho7
  Nie wiem skąd wynaleźliście informacje o Suso na oficjalnej stronie Napoli, ale ja przejrzałem ich serwis zarówno włoski i angielski i nic na ten temat nie znalazłem.

  Transfery. info ma to do siebie, że oni podchodzą czasem lekceważąco do źródła. Piszą niby, że to jest np. od oficjalnej strony jakiegoś klubu, a przychodzi co do czego to tego nawet nie ma.

  Przykład: Kiedyś napisali, że Yonghong Li ogłosił, że jest bankrutem. Informacja nie miała żadnego potwierdzenia w rzeczywistości. Tekst pochodził od Corriere dello Sport, a oni na samym końcu napisali:

  Źródło: Milan

  Wiem o tym, ponieważ sam tłumacząc newsy natknąłem się na coś takiego, ale nikt tych informacji nawet nie chciał potwierdzić, bo za dużo niewiadomych było. Dlatego radzę z dystansem podchodzić do takich newsów jeśli nie ma OFICJALNEGO potwierdzenia którejś ze stron.
 • avatar
  MK92
  Z tymi źródłami informacji to zawsze trzeba uważać, ale człowiek już po jakimś czasie wie, gdzie najprędzej dowie się prawdy.

  Co do Suso, to mam dość mocno mieszane uczucia. Czasem ma przebłysk geniuszu, decydujący o punktach Milanu, a czasem potrafi dobry miesiąc być kompletnie niewidoczny w trakcie spotkań. Być może przenosiny pod Wezuwiusza zrobiłyby dobrze i jemu, i Milanowi.